Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kutyust...

Nagyon szeretnék egy kutyust magamnak, ki milyet ajánl első kutyám lenne?

Figyelt kérdés

-Emeletesházban lakunk

-Első kutyám lenne

-Rövidszőrű nem túl méretes kutyus érdekelne, ami nem olyan drága

-A Beagle érdekelne, de első gazdiként nem merem bevállalni mert sok olyat olvastam, kérlek adjatok ötleteket, tippeket, hogy mi is az ami esetleg tetszene nekem.

az ilyen csivava szerű bokacirkálók nem érdekelnek szóval olyan beagle méret körüli kutyus az amit el tudnék képzelni



2012. júl. 29. 15:54
1 2 3
 1/25 sippara ***** válasza:
Esetleg egy közepes testű keverék? Ha írsz pár mailt állatmenhelyeknek, szívesen segítenek választani :)
2012. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Tacskó?
2012. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Keveréket nem szeretnék
2012. júl. 29. 16:02
 4/25 anonim ***** válasza:
A Beagle szerintem nagy panelba. Esetleg bolognese?
2012. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Először olvass utána mivel jár egy kutya, aztán vegyél egy kertes házat és csak azután gondolj egy kutya tartására!
2012. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mennyit szeretnél vele mozogni ? Napi hány órát szánnál a sétáltatásra?
2012. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
napi 2órát simán rászánnék a sétáltatására, közepes méretű fajtiszta könnyen tanítható legyen ez a lényeg
2012. júl. 29. 16:12
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

panelba nem jo a beagle, elso kutyanak sem (en tudom, beaglenk van, porgos, es nem a legkonyebb tanitani) ha nemakarsz csivi meretut, de rovidszorut, mit szolnal a boston terrierhez? a gondozas minimalis, bar a kepzes idoigenyes, vagy a snauzer is jó, abbol van ugyis tobb meret, engedelmesebb is, szore nem tul hosszu(viszont sok mozgas kell enki). Van meg a francia bulldog, a basset hound (nyugodt, nem tul nagy, de egyaltalan nem kicsi, nem olyan nehez kepzesu kutya, raadasul beagle szine van), meg ott van meg a mopsz is, de akaratos, makacs fajta. Az araikat nem tudom ezeknek a kutyaknak.


9 es fel eves fiu

2012. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
esetleg spániel, közép schnauzer?:)
2012. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 sippara ***** válasza:

(csak zárójelben: miért nem szeretnél keveréket? nekem egy husky-jagd mixem van, mentett kis dög, "szobahusky" lesz, gyönyörű és intelligens)


jagd terrier? jack russel? Mondjuk mindkettő nagyon pörgős... közepes testű nyugis kutyákban sajnos nem vagyok otthon.

2012. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!