Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tünetek alapján babáziás a...

A tünetek alapján babáziás a kutyám?

Figyelt kérdés
sok kullancs szokott benne lenni, de nincs sosem baj. most viszont pár napja levertebb, hullik nagyon a szőre, és volt egy pár perces rohama. nem tudta kinyitni a száját, nem bírt felállni, kúszva próbált menni de nem tudott, begörcsölt mindene.. már jól van, játszik, eszik, iszik. de azért kedvetlen.. lehet, hogy megfertőződött? külföldön vagyunk, kb egy hét mulva tudom elvinni dokihoz. bár próbálom hamarabb itt.. volt valakinek hasonló tapasztalata?
2012. júl. 29. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Tünetek: kezdetben bágyadtság, étvágytalanság, láz (ez utóbbi gyakori, de nem feltétlenül megjelenő tünet), vérfogyottság. Ezt követően vérfestékvizelés, sárgaság, és a veseelégtelenségre jellemző tünetek (bűzös lehelet, hányás, stb)

Szerintem nem babéziás, de mindenképpen próbáld a lehető leghamarabb dokihoz vinni!

2012. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! mindenképp próbálom elvinni dokihoz, mert nagyon aggódom érte.. sokat sétálunk erdőben is, szóval lehet akár mérgezés, vagy bármi más.esetleg epilepsziás rohama volt, nem tudom... de az biztos, hogy nagyon kedvetlen..
2012. júl. 29. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha babéziás akkor egy hét alatt elpusztul.

Minden perccel csökken az életbenmaradás esélye.

2012. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha babéziás, akkor nincs egy hete, max 2 napja. De a tünetek inkább epilepsziás tünetnek tűnnek.

mi az, hogy sok kullancs szokott benne lenni, nem használsz rá semmilyen készítményt?

2012. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!