Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírják a kutyátok/macskát...

Hogy bírják a kutyátok/macskátok ezt a viharos időt?

Figyelt kérdés

A miénk teljesen be van szarva, egy sarokba összegömbölyödve remeg, az Istenért sem akar megnyugodni, pedig már mindent megpróbáltam.

Egy ismerősöm kutyája meg is szökött az előbb, azóta is keresik.


2012. júl. 29. 21:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nálunk minden tiszta csendes.....de a kutya fél,mert hallott még 5 óra körül néhány kisebb ég dörrenést :)
2012. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Hát nem kéredzkedik ki házat őrizni :D De amúgy itt alszik mögöttem. Neki újabban inkább a huzattal szokott problémája lenni, de már az múlóban van.

Anyós kutyája meg általában rá se bagózik se viharra, se petárdára, semmire, de most azért a kocsiban ő is inkább az ülés alatt utazott. Ilyenkor még a legnyugodtabb kutyát is jobb pórázon meg elzárva tartani, biztos ami biztos.

2012. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Az én kutyám fél, remeg, az ágy alá vonult. Már megszokott, mindig ezt csinálja ilyen időben.
2012. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
az enyém nagyon sokmindentől fél, de a vihar az egyetlen, ami nem érdekli, még a recsegős dörgés sem, füle botját sem mozdítja. néha viszem magammal viharvadászatra is, igaz akkor a kocsiban marad :) nem érdekli :D élvezi a friss, hűvös levegőt :)
2012. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
lehet azért, mert kiskorában is mentem vele csodálni a viharokat :))
2012. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
a mienk ugat egyfolytàban és össze vissza rohangál mert fél a vihartól .máskor meg ahogy meghallja a dörgést egyből berohan a lakásba .de ez már 10 éve igy megy .némerjuhász
2012. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
enyém is be van szarva,tegnap éjszaka szó szerint a fejemen aludt xdxd így tudott csak megnyugodni szegénykém.
2012. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, mi Budapesten vagyunk.
2012. júl. 29. 21:28
 9/30 anonim ***** válasza:
A kutyák a helyükön alszanak, a macska meg épp most fogott egy egeret, azzal szórakozik az udvaron. Nem túlzottan érdekli őket.
2012. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
az egyik macskám a szekrény alá bújt annyira fél... :) a másikat nem érdekli az eső, és a kutyámat is hidegen hagyja h dörög az ég...
2012. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!