Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Balatonlellén melyik szabad...

Balatonlellén melyik szabad strandra lehet kutyával menni? (mini yorkink van)

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Balatonon egyik strandra sem viheted be a szabályok szerint. Az persze más kérdés, ha találtok egy szabadstrandot, nem a legnagyobb nyüzsibe telepedtek és valszeg senkit sem fog zavarni a kutya.
2012. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 éve én is voltam a kutyámmal Lellén, és sajnos állandóan a közterületes elől bujkáltunk:( Szabad strandon voltunk, de sok kutyást megbüntettek. Olyan helyet keress, ahol nincsenek sokan, jobb ötletem nincs.
2012. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Balatonon elvileg nem sok helyen lehet fürdetni kutyát, és ott is elég macerás:


[link]

2012. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem a kutyát szeretném fürdetni a balcsiban csak ott lenne velünk a parton. Felelős kutyatartók vagyunk az utolsó darab kis "kábelt" is összeszedjük utána. Igaz a mondás kicsi kutya, kicsi "kábel". Mi lellén a honvéd utca közepére eső partszakaszon táboroztunk a családdal. Sirály, Napsugár hotel környéke ott viszont szabad strand van legalább 3-4 km hosszan. Amit mondjuk hiányolok, hogy én hiába szedem fel a kutyám után, de nincs erre megfelelő kijelölt szemetes ahova kidobhatnám. Van hova fejlődnünk azt hiszem ilyen téren.
2012. júl. 30. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi Balatonkenesén voltunk nyaralni, magánszállás saját parttal stéggel 10főre 14 000ft/éj volt a szállás és kutyust is belehet vinni,akár egész nap fürödhet senki nem fog szólni!Jövőre is ide megyünk nagyon jó!
2012. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Balatonlellén a Matrózétteremnél kell belemenni :D nincs olyan sok ember sőt :D ott simán beleviheted :D
2013. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Matróz étteremnél nincs kitéve tiltó tábla???
2013. júl. 22. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!