Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy pincsim és zavar...

Van egy pincsim és zavar amikor hull a szőre a Furminator tényleg segít?

Figyelt kérdés
Milyet vegyek neki?Nem olyan hosszú a szőre és elég pici kutyus.

2012. júl. 30. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált a Furminátor, rengeteg szőrt szed ki. Bár nekem macskáim vannak. Legalább hetente egyszer átfésülöm őket, utána alapos porszívózás. Azért még utána is hullik ki valamennyi, de nem vészes. Könnyebb tisztán tartani a lakást.
2012. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

A furminator erre a legjobb. Méretben S vagy M (inkább M), de te látod h kb mekkora kell.


Ha jó áron akarsz (mert boltokban elég borsos), akkor irány a vatera vagy e-bay, csak nézd meg h megbízható eladótól vedd (mivel ezt is hamisítják).


Igazából a Fooley is ilyen hatásfokkal bír (legalábbis aki mindkettőt próbálta az ezt mondja, én még nem próbáltam, csak a furminítort), és olcsóbb.

2012. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Melyik lenne jó szerinted?

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 30. 12:37
 4/11 A kérdező kommentje:
2012. júl. 30. 12:46
 5/11 A kérdező kommentje:
a macskásat másoltam be,mert a kutyás elfogyott :(( De azt írja csak a színében tér el a kettő egymástól..
2012. júl. 30. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:

A centrumzoo-t hanyagold, most volt velük olyan ügyem, h már békéltető testülethez kellett járni.


A második vaterás tuti h kicsi, plusz én nem szeretem a deluxe változatot. Nagyon egyszerű oknál fogva: a szőrt én is ki tudom szedni a fogak közül, viszont az a gomb rajta csak egy olyan alkatrész, ami elromolhat. Nicns értelme kockáztatni. A tanáromnak is deluxe van, csomószor elakad az a bigyó, monta h legközelebb ő is a simát veszi.


Átnéztem gyorsan az összes vaterás ajánlatot, most nincs fenn jó :S Pedig általában mindig van.

Érdemes még megnézni az e-bay-t, sokszor van ingyenes szállítás.

2012. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És az 1.? Vagy az se jó? Az mintha hagyományos lenne és M-es méret.
2012. júl. 30. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Az megfelelő, és az eladó is korrektnek tűnik (értékelések és a lebonyolított üzletek száma alapján)
2012. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, akkor megrendelem azt, aztán meglátjuk.
2012. júl. 30. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Arra figyelj majd a használatakor, h ne nagyon nyomd rá a kutyára és egy ponton ne fésülj monotonan túl sokszor (így felsértheted a kutya bőrét).


Elsőre rengeteg szőr fog kijönni, aztán minde nalkalommal egyre kevesebb. Eleinte érdemes 2-3 naponta féülni, ahogy csökken a szőr mennyisége úgy lehet ritkítani az alkalmakat.

2012. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!