Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy egy kiskutya...

Létezik, hogy egy kiskutya testében egy teljesen más vérmérsékletű kutya lakozzon?

Figyelt kérdés

elég hülye kérdés, de érdekel..

van egy kiskutyám. shih-tzu fajtájú. ezen kívül még 2 shih-tzuval él együtt és rajtuk kívül is nagyon sok ilyen fajtájú kutyát ismerek, de az enyém teljesen más,mint ők.

Csirkéket,kacsákat terel, macskát kerget, simán megdominálja a nagyobb kutyákat(az emberekkel alázatos és nem domináns), madarakra vadászik ilyenkor teljesen úgy viselkedik,mint egy vadász kutya..hozzátenném,hogy rettentő sunyi is. Szeret úszni, leugrik a legmagasabb dolgokról is..szerintem fel sem tudja mérni,hogy mekkora helyről ugrik le, példa volt rá,hogy jól be is verte a lábát.

Ha kiraknám a kertbe egyáltalán nem érdekelné még élvezné is,hogy éjszaka járőrözhet. Nem fél semmitől, villámlást, dörgést, vihart nem is érzékeli..zuhogó esőben vígan játszik, belehempereg a sárba, játssza a házörzőt, szokott vonyítani (főleg este),mint egy farkas...

A többi shih-tzu akit ismerek és a másik kettő akivel együtt él(nem az enyémek) teljesen máshogy viselkednek. Nem érdeklik az ilyesmi dolgok, nem foglalkoznak más állatokkal, inkább olyan hercegnő/herceg viselkedésűek.

(Kiállításra képtelenség lenne elvinni,nem az ő világa. Nem ilyennek neveltem egyébként, de mintha a vérében lennének ezek a dolgok.)

Úgy is mennek az utcán, enyém meg inkább órákon át szimatol a fűben,mint egy tacskó..


2012. júl. 30. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy vagány, belevaló shih-tzu :)
2012. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
túlságosan belevaló, nem tudom belőle kinevelni ezeket a dolgokat. annyira nem is bánom, bár reggel is a csirkéket terelgette..és ilyenkor nem tudok rá hatni. ezen kéne csiszolni :)
2012. júl. 30. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik kutyus más egyéniség :) Nekem nagyon szimpi így a tied :) Mennyi idős egyébként?
2012. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 éves lesz:) nekem is szimpi, csak hozzá hasonló shih-tzut még nem láttam.
2012. júl. 30. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló az én kutyusom is :) Dominanciát és pár dolgot leszámítva. Minden érdekli, még egy felröppenő falevélre is képes rávetni magát :) Pedig az ő fajtájára sem jellemző ez a viselkedés, imádom, hogy ilyen kis bolond :) Igaz ő még csak 1 éves múlt, még most fog komolyodni, de a kölykök között sem ismertem olyan bullmasztiffot, aki olyan, mint ő, még a dokink is megjegyezte :)
2012. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekünk is megjegyzi kozmetikustól kezdve mindenki. elragadó személyisége van. sok sikert a kutyudhoz:)
2012. júl. 30. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :) Neked is :)
2012. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!