Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg akarom venni scooby...

Meg akarom venni scooby doo-t! Jól tudom, hogy ő dán dog?

Figyelt kérdés

Egy jó kennelt tudnátok ajánlani?


Még egy kérdésem lenne! Mire jó a retriever póráz? itt van róla egy link: [link]


Bocsánat, hogy két dolgot kérdeztem cask láttam, h többen kérdezik a retriever pórázt! Nekem nagyon tetszik csak nem tudom h mi az értleme!:D


2012. júl. 30. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


:D

2012. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na jóóóóóóó:D ez nagyon komoly!:D meddig törvényes a kutya fülét vágni?
2012. júl. 30. 15:48
 3/11 anonim válasza:
34%

Igen scooby dán dog.

Nem, nem tudok jó kennelt ajánlani.

Szerintem a retriever póráz arra jó h szorítja a kutya nyakát ha az elkezd szaladni, így a kutya elkezd fuldokolni és mivel nem akar megfulladni visszamegy melléd. Már szerintem. Nem biztos.

2012. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
holnap utánig azaz aug. 1-ig
2012. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
:))) német dog, nem dán, olyan nincs... Mindkét ország a magáénak tartja, de hivatalosan német dog a neve.
2012. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem! Tudtam, hogy valamelyik a helyes cask:D de én azt hittem, hogy a dán dog de ezek szerint nem!:)
2012. júl. 30. 15:53
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

fület vágatni 2012.08.01.-től tilos


a póráz az szimpla fojtópóráz sok helyen lehet már kapni, szerintem hülyeség, hogy retriever póráz.

2012. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok elfelejtettem írni itthon tilos az új állatvédelmi törvény szerint de ha kiviszed valamelyik külföldi országba ahol lehet ott megcsinálják
2012. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mind a kettő helyes angolul great dane magyarul inkább német dogként emlegetjük és igen a németek is meg a dánok is magukénak vallják a fajtát.

A retriever póráz ugyanúgy működik, mintha egy sima fojtó nyakörv lenne a kutyán +pórázzal. Az a jó benne, hogy sokkal könnyebben lehet vele megkötni illetve eloldani a kutyát. A nevéből adódóan retrievereknél használták először, azóta is elterjedt a vadászkutyák körében, mert így nem kell a pórázzal hosszasan szórakozni, hogy a kutyát elengedje az ember hanem egy mozdulattal a póráz (és a nyakörv is, hisz itt egyben van) lekerül a kutya nyakáról. Vadászatkor meg kifejezetten fontos tényező lehet, hogy semmi ne maradjon a kutyán amivel felakadhat (nyakörv).

2012. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!