Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csonkolt farkú kutya farkának...

Csonkolt farkú kutya farkának a végén a csonkot be fogja-e nőni a szőr?

Figyelt kérdés
Mielőtt a csonkolást elítélő kommentek érkeznének, nem én csonkoltam és utálom ha egy szegény kutyának a farkát vagy a fülét vágják, de azért megvettem a tenyésztőtől a kutyát mert nem könnyű ilyen kutyát találni, és amúgy is olyan aranyos volt. :)

2012. júl. 31. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A kölyökkorban csonkított farok tudtommal teljesen jól szőrös lesz, legalábbis minden vágott farkú kutyán ezt láttam.
2012. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha jó vágták le a farkát akkor igen ha nem akkor korrigáltatni kell!

Akkor szokott olyasmi előfordulni, hogy nem nő rajta ki a szőr amikor rossz helyen vágják, vagy rosszul varrják,( húzzák ) rá a bőrt!

Hát remélem érthető voltam:-)

2012. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jól vágták, akkor csak egy vékony hegcsik marad, de ha egy nagy göb lesz a végén, akkor azt korrigáltatni kell. Főleg azért mert amikor a kutya ül, akkor az a bogyó folyamatosan dörzsölődik a talajhoz, és mindig sebes lesz, és érzékeny. van képed róla?
2012. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

nincs róla képem, utolsó, de pont ez van, hogy egy nagy göb van a farka végén és ha a betonon ül néha vérezni kezd. szerintem nincs is rajta bőr... szóval akkor biztosan rosszul van vágva? és hogyan kell korrigáltatni?

2012. aug. 1. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos, merre laksz? esetleg tudok ajánlani aki szépen korrigál. ez sajnos műtét, altatásos, 1 hét alatt gyógyul kb. de után jobb lesz a kutyának
2012. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szekszárdon lakok.

köszönöm a választ.

2012. aug. 3. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!