Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a Julius K-9?

Mi az a Julius K-9?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy kutyákkal kapcsolatos és vannak ilyen márkájú felszerelések, hogy julius k-9. de hallottam ilyen kutya iskolárol is. Végülis akkor összeségébe mi az a julius k-9?
2012. júl. 31. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyafelszerelés is, meg kutyaiskola is. Annyira azért nem hihetetlen szituáció, hogy egy név több dologhoz tartozzon :) Van például Bosch mosógép meg kutyatáp is, ugyanez a szitu, egy név, több dolog.
2012. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A termékek neve, asszem ilyen rendőségi szerű, nekem is mindenem innen van nagyon jó cuccok.
2012. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy márka, kutya felszereléseket és kiképzéshez szükséges/kapcsolatos dolgokat gyártanak. Ilyen még a bende vagy a molinári is. A kutyaiskola tőlük független.
2012. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy magyar férfi kezdett az osztrák rendőrségnek gyártani hámokat, nyakörveket. Majd később itthon is forgalmazta.Nemcsak munkakutyásoknak,sport kutyásoknak, hanem hobbi kutyásoknak is elérhetőek a termékei. Szerintem egy nagyon jó minőségű termékei vannak, és nem utolsó sorban magyar!!! Én is tőlük vettem a power hámot, illetve a pórázt, nem csalódtam, nagyon jó minőségű, strapabíró.
2012. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a "julius" a Gyula keresztnév megfelelője (így hívják a cég tulajdonosát), a K-9 pedig angolul kiejtve 'kéjnájn' ami ugyanúgy hangzik, mint a "canine" szó, ami annyit tesz "kutyás" (az amerikai rendőrség k-9 kifejezése is innen származik).


ahogy a többiek is írták egy magyar kutyás emberről van szó, aki jó minőségű felszereléseket készít.

2012. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!