Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Mit tehetek, hogy a kölyökkutya ne kerüljön az utcára?

Figyelt kérdés

Valami "kedves" ember egy ismerősöm főzdéjébe betett egy kölyökkutyát, olyan 4-5hónaposat. Ő már elfogadta a helyet az otthonának, csak éppen ott nagyon nincs jó helyen.

A riasztó, ha be van kapcsolva éjszakára, beriaszt, ha mászkál a kutya. Plusz most rág, és már elég sok dolgot megrágott, amit nem kellett volna, már plusz kiadása van a tulajnak.

Nem szeretnénk az utcára tenni, de más megoldást nem látunk. Már tettem fel hirdetést mindenhova, de senki nem jelentkezik érte. A menhelyre nem fogják befogadni, mert teltház van, és csak a sérülteket fogadják be:(

Sajnos senki ismerősünknek nem kell a kutya, én sem tudom eltartani, mert már van másik:(

Egyébként Miskolcról van szó,esetleg ott nem tudjátok, hogy kit érdemes megkeresni? (ideiglenes befogadó vagy bárki)

Valami ötletet szeretnék, mert nem akarjuk, hogy rossz legyen a vége:(


2012. júl. 31. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szobakennel. Egyszeri költség, használtan is tök jó, és megakadályozza az éjszakai rágást, meg a riasztást is. Ha tényleg csak ez a gond vele, akkor így maradhat, amíg nem találtok gazdát neki.
2012. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írtam privit, kérlek válaszolj!
2012. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!