Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese gazdik! Mennyi idős...

Havanese gazdik! Mennyi idős koráig rágott a kutyátok meg mindent?

Figyelt kérdés

van 1 három hónapos havanese kutyám aki mindent megrág. tudom h a kiskutyák mindent rágnak, mert jön a foguk, de arra vagyok kíváncsi h ennek a fajta kutyának kb. mennyi idősen nőnek ki a fogai és mennyi idősen nem rágnak már meg mindent.

rengetek játéka van, de mégse azokat rágja, hanem a cipőket, szekrények sarkait, a lábtörlő és a szőnyeg szálait meg húzza ki... és elég erősek már a fogai mert reggel játékból már úgy oda kapott a kezemhez h majdnem vérzett is.

mindig rászólok és már újságpapírral a fenekére is szoktam ütni... van amikor hallgat rá és befejezi, de ha olyanja van akk bármit csinálhatok az van amit ő akar.



2012. júl. 31. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Addig rág, amíg le nem szoktatják róla, fajtától függetlenül. Ha már három hónaposan sem tudod kezelni, sürgősen keress fel egy jó kutyaiskolát, mert nem fog magától megjavulni semmi.
2012. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VBeata81 ***** válasza:
Kb. 7 hónapos korára fejeződik be a fogváltás. Kemény rágnivalót adj neki, pl. szárított marhaínt, ilyesmit. És a rombolásról valóban nem fog leszokni magától. Következetesen kell tiltanod. Ha megvannak az oltásai, már viheted kutyaoviba, ha van ilyen a közeledben, Ott sok jó tanácsot tudnak adni.
2012. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak köszönöm. egyébként utánanéztem és 20km-re van tőlünk a legközelebbi kutyaiskola. oda meg nincs aki elvigyen minket heti 2x. jah. és 10ezer ft lenne havonta a bérlet, hát, nekem meg nincs annyi pénzem rá, úgy h akk inkább egyedül fogom leszoktatni a rágásról.
2012. aug. 2. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!