Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a Német...

Hogyan szoktassam le a Német boxer kiskutyáimat (2db) a harapdálásról?

Figyelt kérdés
Folyton megharapnak és ugye már eléggé hegyes a foguk meg minden. Valami tipp , hogy csináljam? Rá kiabálni nem akarok mert tudom , hogy igen érzékeny kutyák a boxerek.
2012. júl. 31. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 noesamuel ***** válasza:
én azt csináltam, hogy mikor harapdált befogtam a száját 3-5mp-ig, közben mondtam, hogy: nem!(nem ordítva, de határozottan)
2012. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Kettő is? És már a harapdálás is gondot okoz? Ugye. elmész velük egy iskolába? Úgy érzem, van mit tanulnod kutyanevelés terén.
2012. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy boxerre rákiabálni is félsz, akkor tényleg kutyasuli. Nem mintha az ordibálással sokra mennél, de meg kell tanulnod, hogyan tudod nevelni őket, mert csúnya vége lesz, ha ők döntik el, mit szabad és mit nem.
2012. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!