Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz ebből baj?

Nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
Van egy Yorki kutyám(nem tudom lényeges,4éves és fiú),ma este viszont kapunk egy kiscicát aki pár hetes,lakásba lenne mind kettő.Attól félek h cicus kikaparja a kutyám szemét,össze lehet őket szoktatni h semmi ilyen gond ne legyen?Volt már hasonló eset sétáltattam a kutyám és pár kiscicával "találkoztunk" gondoltam megbarátkoztatom őket,már szó volt h jön hozzánk cica,de a barátkozás nem jött össze,a macska fújtatott a kezembe,félek h a ma megkapott cicám is így fog viselkedni,mert nekem a kutya a mindenem és nem akarom h baja legyen.Vélemények,ötletek,a baj elkerülésére?

2012. júl. 31. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Jóideig csak felügyelet mellett találkozzon a két állat és akkor nem lesz gond. A cica majd rájön, hogy a kutya nem bántja (ugye nem bántja?) és majd feloldódik. Csak ne erőltessetek semmit.


Egyébként kikaparni a szemét egy pár hetes kiscica nem fogja, azt garantálom. Max fújni fog rá, de leginkább majd menekülni akar.

2012. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem felnőtt kutyához került egy 4 hónapos maccs. Az első alkalommal, amikor meglátta a kutyát, bekotort a szekrény mögé. Nappal a kutya volt a szobában, éjjel elzártam másik szobába. Ilyenkor a maccs kimászkált. Szagolászott. Ez ment napokig. Megismerték egymás illatát.Aztán a cica előmerészkedett.Nagyon-nagyon jó barátok lettek!
2012. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is yorkim van, tesómék egy éve fogadtak örökbe egy fél éves cicát. Átmentünk, megszagolták egymást, és azóta is nagyokat kergetőznek, ha ott vagyunk, soha semmi gond nem volt.

Szerintem először ne engedd rárohanni a kutyát, mert ha a cica megijed, abból baj lehet. ülj le melléjük, és hagyd, hogy ismerkedjenek, szaglásszák egymást.

2012. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Megjött a kiscica,figyelünk rájuk a kutyus nagyon kíváncsi,de meg is ijedt mert a macsek folyton fúj rá,ki van alakítva a fekhelye,remélem jól kijönnek,mások szerint egy hét és együtt fognak aludni:)

2012. júl. 31. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!