Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (Képek lent) Kutyámnak a...

(Képek lent) Kutyámnak a szájánál egy pontba bedagadt és hólyagos valaki megtudná mondani hogy mitől lehet és hogy komoly-e? Nagyon megköszönnék (képek lent)

Figyelt kérdés
[link] itt a kép.
2012. júl. 31. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Most komolyan, ha neked kijönne valami ilyesmi a szádon, akkor orvoshoz mennél vagy az internetre?
2012. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eh.. ez azért nem gyerekjáték, még a szőre is kihullott, és elég durvának tűnik.. allergia, csípés, bőrbetegség, stb, mindenképp orvost igényel.
2012. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez ilyen fertőzésféle, amikor eszik a kutya, a kajás lé rajta marad, az okozhat ilyet. mutasd meg dokinak, de kezeld le betadinnal, a folyamatos fertőtlenités jól be szokott válni, és ez száritja is.
2012. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem vlsz allergia. Én elvinném állatorvoshoz, lehet, hogy esetleg antibiotikumos kenőcsöt is igényel. ( Ha gennyedzik is, akkor sztem mindenképp vidd el). Írj majd, hogy mi lett vele!
2012. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eve5 ***** válasza:
Jó, megértem, későn írok. De az első komentálóval nem értek egyett. Ha ki jön a számon egy kis p*csa pont, biztos megyek a városban felé hogy nézzék meg az orvosok. Anyám nem így nevelt. Egyáltalán... ha valami súlyos akkor megyünk be, nem még egy kis p*csa pontért. ( bocsi, kényes városiak) , úgy utálom őket, egyből támadnak, a kutyámnak mind a két lába le volt égetve,és kentük neki, elmúlt. Ennyi. Most is tiszta seb, máskor ne mennyen sehová, ne félj, mi itt falun, nem vagyunk el kényeztetve, öreg generációt használnak, régebbi generáció. Nem mint most. Mi a kutyákat csak oltsuk és féregtelenitsük őket ennyi. Nem hogy még városban vigyem őket. Bocsi, ez van, és elnézést a csúnya szavakért. Remélem majd egyszer le jár a kényes, műcica, generáció, és mindenkinek meg jön az esze, nem olyanokat írni. Szánalmas. Dicsérem az eszed, nem is érdemes befele szaladni a városban. Csak egy csomó pénzt dobsz ki, a semmiért.
2016. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!