Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a szövegről?

Mit gondoltok erről a szövegről?

Figyelt kérdés

Megmentettem egy embert


A pillantásunk találkozott, amikor az én folyosómon sétált és benézett a kennelekbe. Azonnal éreztem, hogy gondterhelt és szomorú és, hogy segítenem kell neki.

Elkezdtem csóválni a farkam, de nem túl gyorsan, nehogy megijesszem.

Amikor megállt nálam, úgy álltam, hogy ne lássa hátul a kis balesetet, ami aznap történt velem. Nem akartam, hogy tudja, hogy ma még nem sétáltattak. A gondozóknak itt rengeteg dolguk van és nem akartam, hogy rosszat gondoljon róluk.

Amikor elolvasta az ajtón a leírásomat és a múltamat, reméltem, hogy az nem szomorítja el öt nagyon. Én már csak előre tudok nézni és szeretnék valakit szeretni és valakinek sokat jelenteni.

Leguggolt hozzám és gyengéden cuppogott. Én hozzányomtam a vállamat és a fejemet a rácsokhoz, hogy megnyugtassam. Az ujjai elkezdték simogatni a nyakamat, sürgősen társaságra volt szüksége.

Egy könnycsepp gördült végig az arcán és én felemeltem a mancsomat, hogy biztosítsam arról, hogy minden rendbe fog jönni.

Röviddel ezután kinyílt a kennel ajtaja és olyan ragyogó mosoly töltötte be az arcát, hogy én rögtön a karjai közé ugrottam.

Megígértem neki, hogy nálam biztonságban lesz.

Megígértem neki, hogy mindig kísérni fogom.

Megígértem neki, hogy mindent meg fogok tenni, hogy a mosoly az arcáról és a szeme csillogása soha ne tűnjön el.

Óriási szerencsém volt, hogy pont az én folyosómon sétált.

És hányan vannak még odakint, akik ezeken a folyosókon még nem jártak.

Mennyien vannak, akiket még meg kell menteni.

Nekem sikerült legalább egyet megmenteni közülük


2012. júl. 31. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sírok.

Ennyi!

2012. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó. :"(
2012. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaz. Nemcsak a kutyának van szüksége az emberre, hogy etesse, ápolja, hanem az embernek is nagy szüksége van a kutya szeretetére, ragaszkodására. Jó lenne, ha ezt nem csak azok olvasnák el, akik szeretettel gondoskodnak kutyáikról, hanem azok is, akik felelőtlenül bántalmazzák, kidobják a kutyájukat. Talán rájönnének, hogy a kutya nemcsak ugatni tud, hanem szeretni és ragaszkodni is. Köszönöm, hogy feltetted. Szolgáljon sokaknak tanulságul.
2012. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, mint ti. Ezért is osztottam meg, hátha valaki értékeli. És ahogy a harmadik válaszoló is megmondta, ezt minél több emberhez el kéne juttatni, hogy gondolkodjanak el egy kicsit...
2012. júl. 31. 19:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyönyürű és igaz is.
2012. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Feltettem a facebook-oldalamra, az én ismerőseim profilján ugyanis még nem volt ott. Úgy-e nem baj? Remélem, hogy megosztják és sokan fogják olvasni.
2012. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dehogy baj, sőt:) Én is egy menhely honlapjáról másoltam ki:)
2012. júl. 31. 19:51
 8/13 anonim ***** válasza:
kár hogy ennek a sztorinak a végén meghal a kutyus :'(
2012. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cinti12 ***** válasza:
Hát szomorú hogy a kutyus is milyen állapotban lehet. De nagyon szép a vége. És a kutyának ez a legjobb dolog a világon. és és és sírok!! Felteszem a facebookomra!
2012. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
Elég nyálas szerintem!
2012. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!