Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te segítenél egy Állatotthonna...

Te segítenél egy Állatotthonnak hétvégi önkéntes munkával?

Figyelt kérdés

A Bottyán Equus Ló és Kutyaotthonnak lenne szüksége segítségre kennelépítéshez. Nem anyagi segítséget kérnek, hanem fizikait. Szükség van a kennelre, mert különben amíg nem készül el, nem tudnak új kutyákat befogadni, és menteni. Ezzel Te is tehetnél valamit az állatvédelem érdekében. Betonozásról lenne szó.

Itt olvashatsz az alapítványról:

facebook oldal: [link]

Blog: [link]

A cél hogy minél hamarabb elkészülhessen az új kennel, és ezáltal minél több kutya köszönhesse NEKED IS, hogy esélyt kaphat egy szebb és jobb életre. Köszönjük előre is.



2012. aug. 1. 13:44
 1/7 anonim válasza:
Én nagyon szívesen segítenék, mert nagyon szeretem az állatokat, főleg a lovakat, de sajnos túl messze lakom, ahhoz, hogy kijárjak.
2012. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem heti rendszerességről lenne szó, hanem csak egyszeri alkalomról, a kennelépítéshez, ha összegyűlne egy 20-30 ember, akkor egy nap alatt kész lennénk.:) Kérlek ha tudsz szólj minél több embernek, hátha valakik tudnának segíteni a kutyusoknak... köszönjük.
2012. aug. 2. 16:53
 3/7 anonim válasza:
Rendben, majd szólok az ismerőseimnek, úgyis akartam önkéntesmunkát végezni a nyáron. Pontosan hol is található ez a menhely?
2012. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, hol van ez az építési terület?
2012. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Őrbottyánban, Bottyán Equus Hungária Ló és Kutyaotthonban.
2012. aug. 9. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, hát oda hogy lehet eljutni... azt hittem, Pesten...
2012. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenhova el lehet jutni, ahova az ember akar...

Amúgy meg Pesttől autóval kb 25-30 perc, vonattal a Nyugatiból indul Veresegyházon át Vácra, és pontosan 1 óra alatt ér Őtbottyánba a Nyugatiból a vonat. Ezenkívül buszok is indulnak, Újpestről is, és máshonnan is.

2012. aug. 11. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!