Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik az abszolút mérgező...

Mik az abszolút mérgező dolgok a kutya számára?

Figyelt kérdés
Vegyszerek közül mind vagy csak néhány olyan van amit ha meg kostól bele eszik a kutya meghal? nem azért kérdezem mert nálunk előfordult csak úgy kíváncsiságból hogy mégis mire kel nagyon vigyázni? Egyéb dolgok ételek amitől a kutya beteg lesz vagy megdöglik?

2012. aug. 1. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

szia! a szilánkosra törő csirkecsont (pl combcsont) , vagy a csokoládé nagy mennyiségben. állítólag a krumpli se jó.


vegyszerbe szerintme nem kóstol bele... de nem egészséges nyilván pl patkányméreg stb veszélyes lehet... ennyi jut eszembe így hirtelen

2012. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezeld úgy mint egy kisgyereket: mindenféle vegyszer tabu, azaz elzárva tartandó. Nem adunk kutyának fűszeres, csípős dolgokat, a csoki is tiltólistán van.
2012. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző! Örülök h mindenhová belinkeled ezeket a hülyeségeket! Van bennük igaz is, de a kutyára nézve nem mérgező se a szőlő, se a mazsola, se a cseresznye, se a sárgabarack, se a hagyma, se a fokhagyma, se az aloe vera.
2012. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves okos Little red: A barátnőm kutyája Tujától kapott mérgezést és kórházba került, az ismerősöm kutyája gyümölcstől kapott mérgezési tüneteket!
2012. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elfelejtettem írni, hogy pár szem szőlőtől!
2012. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt elég sok ember kutyája eszik rendszeresen szőlőt (z egyém 5-10 fürtöt egyszerre).


A tuja meg hogy jött ide?

2012. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok Little Red etesd csak még pórul nem jársz Te is. Ők is etették kb . 2 -3 évig nem volt semmi aztán egyik pillanatról a másikra igen!

Nem rosszindulatból linkeltem be!

2012. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem h nem rosszindulatból. Csak vannak benne hülyeségek is. Erről nem te tehetsz, mivel nem te állítottad össze a cikket.


Amúgy nem etetem, kiszolgálja magát a tőkékről :)

2012. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Little Red: Nekem a kutyámnak a cseresznye sokkot okozott neki és a sárgabaracktól egyfolytában nyüszít és a hasát kapkodja!!! azóta el kell tőle zárni minden gyümölcsöt!!
2012. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!