Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxerem hátán és combján kis...

Boxerem hátán és combján kis dudorok jelentek meg! Mitől lehetséges ez? A viselkedésén nem változott semmi! Hozzáteszem, hogy kb.2hete van rajta egy kullancs-bolha irtó nyakörv- arra gondoltM VMILYEN MELLÉKHATÁS Várom a véleményeket.

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz,ez akár súlyos betegség jele is lehet,ez nem tréfa!
2012. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet , hogy a bolhairtó nyakörv miatta valami mellékhatás?
2012. aug. 1. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
de lehet, de ha nem? hanem valami fekély, erős allergia másra? mindenképp mutasd meg dokinak.
2012. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem, hogy ilyen mellékhatása lenne bármelyik élősködő elleni nyakörvnek, sosem hallottam még hasonlóról sem. Allergiáról, vakarózásról, kisebb-nagyobb szőrhullásról már igen, de dudorokról soha.

Ellenben ez tipikus boxer-betegségnek tűnik így elsőre, de ne legyen igazam. Fordulj állatorvoshoz, lehetőleg minél előbb.

2012. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús h az, amire az előttem válaszoló gondol. De ne legyen igazunk!
2012. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Múltkor a kutyámon dudorok voltak, pár órára rá elmúlt egy kettő aztán tele lett a kutya dudorokkal, hajnalban ügyeletre rohantam vele, allergiás lett vmire. Szerintem mutasd meg dokinak.
2012. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Nincsen sok légy körülötte? Az enyémek is teli vannak ilyen dudorokkal, csípnek a legyek...
2012. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is boxerem van, tavaly kb ilyenkor ő is tele lett pici dudorokkal, amik másnapra óriási nagyra nőttek (feldagadt az egész teste). Kiderült, hogy allergia. Calcimusc inekciót vegyél neki gyógyszertárban, és itasd meg vele, a vizébe is tehetsz. Ha javul az állapota, akkor biztos hogy allergia, de azért dokinak én mindenképpen megmutatnám.
2012. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
leeht a nyakörvre érzékeny. De simán lehet rovarcsípés is.
2012. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is így lett kb 1 hete, tele lett dudorokkal. Elvittük az állatorvoshoz, injekció és kb 2 óra múlva teljesen elmúlt. Másnap megetettem és rá vagy 1-2 órára megint kijött rajta. Megint irány a doki, megint injekció, most kb másnapra múlt el csak. Mivel etetés után nem sokkal jött ki így valószínű arra lett allergiás. A doki gondolt még pollenre is, de mióta házi kosztot kap azóta semmi baja. Édes mindegy milyen márkás, jó minőségű ilyen olyan kaját veszel neki attól még allergiás lehet rá. Javaslom hogy inkább főzettek több kaját és a kutya is azt egye. Rizs, krumpli, tészta, zöldségek, hús (lehetőleg ne csirke!!!), a mi kutyánk szinte mindenevő :)

Egyébként azóta mizu nálatok??

2012. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!