Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szűköl az ivartalanított...

Miért szűköl az ivartalanított szuka kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves svájci juhászkutyám aki mindennap megfelelő mennyiségű ételt kap de már két napja egyfolytába szűköl betegnek nem néz ki mert ugrál meg mindent ugyanúgy csinál mint eddig az ivartalanítás sincs a hátterében mert már egy évvel ezelőtt volt az is. Szerintetek mi lehet vele?!

2012. aug. 1. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A szűkölés legjobb tudomásom szerint nyüszítésszerű hang.

Ez gyakoriságtól függően lehet kérés vagy valamilyen fájdalom is. Ezt látatlanban szerintem nem merjük megmondani mi lehet.

Doki mit mondott rá?

2012. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindjárt megyünk de kíváncsi vok a véleményre majd ha hazaértünk akkor megmondom
2012. aug. 1. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
azt én kutyám azért szokott szükölni ha pl le akar menni mert pisilnie kell csak én nem veszem a lapot
2012. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2012. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs hogy most tudok írni csak későn értünk már haza azt mondta hogy be van gyulladva az egyik hátsó foga és az fáj neki adott neki szurit meg antibiotikumot és ennyi
2012. aug. 2. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást neki! Örülök, hogy orvoshoz vitted, és nem hagytad szenvedni, hogy "majd elmúlik magától". Ha még időben elkezdik kezelni, sokkal gyorsabb és eredményesebb a gyógyulás.
2012. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jobbulást neki.

Szerintem is jó hogy elvitted és nem vártál.

2012. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!