Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam a kiskutyám...

Melyiket válasszam a kiskutyámnak? Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

Most már tudom, hogy a Pedigree, Darling, és efféle tápok nem jók, és ilyet nem szabad venni. De a következő 4 kutyatápon gondolkozom, hogy melyik lenne jobb a kiskutyának? Ezeken töprengek: Dogschow, Acana, Belcando és Pro Plan. Melyik lenne a legjobbat megvenni inkább?

Vagy ha még lenne olyan táp, ami ezeknél is jobb, és nem túl drága, akkor várom a tippeket! :) Válaszokat köszönöm!



2012. aug. 1. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül az Acana a legjobb, de én dog chowwal etettem kiskorában a kutyám.
2012. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi Brit prémiumtáppal (junior) etetünk. 8500 forint 15 kg. Szerintem jó ár. A kutya eszi, szép kolbászokat gyárt belőle.
2012. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én innen vagy az Acanát vagy a Pro plant ajánlom..


de a Brit, Brit care is nagyon jó!!

2012. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20:00 vagyok


az lemaradt ,hogy : mindkettővel etettek és nagyon szépek tőle a kutyáim illetve a végtermék is kevés normális állagú

2012. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, körül fogunk nézni. Köszönöm.:)
2012. aug. 1. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez mindegyiknél jobb:

[link]

2012. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha van rá keret, megveheted az acanát, de a belcando is nagyon jó. a pro plant nem ismerem, nekem nem olyan szimpi, a dog chow annak az olcsóbb változata, nem olyan rossz de azért nem is a legjobb. ismerek olyan kutyust akinek csak ez vált be, és olyat aki ezen nőtt fel, semmi baja, tök egészséges, szép kutyus.
2012. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!