Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ötleteket tudnátok adni, hogy...

Kozod1337 kérdése:

ötleteket tudnátok adni, hogy mi baja lehet a kutyámnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
még 1 éves sincs a kutyám, nemrég született, de szinte semmit nem eszik, bébitápot se, langyos tejet sem iszik, sőt, vizet sem, csak nagyon ritkán.. Szlovákiában lakom, és felénk nagyon nehéz állatorvost találni, viszont van a kutyámnak gyógyszere, amit sehogy sem akar beszedni, néha habosat hány, van amikor sárgát, és az ürüléke is folyékonyan sárgás. :/ próbáltam már a vizeskenyérbe beletenni a gyógyszert, nagy nehezen megette, de nincs jobban. és egyre soványabb. nem kérek savazást, tudom, hogy orvoshoz kellene vinnem, de itt nagyon nehéz találni. esetleg száraz keksz vagy valami, ami segítene? füvet nem eszik csak belefekszik.. :/
2012. aug. 1. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kajával még nem próbáltad etetni, ami kutyának való? :S
2012. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Szia!

Megadom egy állatorvos e-mail címét, szerintem kérdezd meg őt: kocsisrendelo@gmail.com

2012. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és amúgy milyen gyógyszere van?
2012. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

kutyatejpor, és immunovet.

köszönöm a válaszokat.: )

2012. aug. 1. 21:08
 5/18 anonim ***** válasza:

bébitáp,tej,kenyér ez nem kutyába való! Ne engedd hogy válogasson. Mennyi idős,mert azt írod nemrég született?

Gyógyszert amúgy legegyszerűbb beadni macisajttal,vagy májkrémbe csempészve,nem láttam még kutyát aki ezeket nem szeretné:)

Lényeg hogy vegyél neki legalább középkategóriás,de legjobb ha prémium tápot,ha kell kicsit áztasd be vízbe,de megfogja enni ha éhes mert kisszemű. Féregtelenítést ne felejtsd lehet azért vékony mert férges már akkor étvágya jó lenne,de nem lehet kizárni.

2012. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1 éves kutyát száraztáppal kell etetni.
2012. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
még egy éves sincs..
2012. aug. 2. 00:27
 8/18 anonim ***** válasza:

az én kutyám már a tenyésztőnél is száraztápot evett (9 hetesen hoztuk el), szóval ez nem mentség. a legegyszerűbb ha szárazat adsz neki, nem pedigree-t vagy ilyen vackokat, legalább egy középkategóriás tápot... és ne válogasson, ha nem eszik, elveszed, megkapja a következő etetésnél...

ha ezek után sem eszik akkor viszon orvos. akármilyen nehéz eljutni oda.

2012. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amúgy most az én kutyáim is alig esznek. Melegük van, meg tüzelésidőszak is volt. M
2012. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

...szóval az én kutyáim a meleg miatt nem esznek most.

Amúgy milyen gyógyszert kap a kutyád?


A sárga hányás gyomorsavprobléma szerintem. Valószínű amiatt van, mert keveset eszik és túlteng a gyomorsava.

Tényleg ennie kéne.


Tejet ne adj neki, főleg kiskutyának hasmenést okoz.

2012. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!