Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mennyi idős volt a...

Nektek mennyi idős volt a kutyátok amikor kutyakiképzésre kezdtetek vele járni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt. Kutyaoviba mentünk és nagyon élvezte :)
2012. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3hónaposan ovi, 8-9hónaposan kezdtük vele rendes képzést, az alapokat meg a kettő közt megtanítottam neki.
2012. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hovarju ***** válasza:

Az első kutyámat - német juhász szuka - nem vittük suliba.

A második kutyámat - malamut - kb.1 évesen és vele együtt mi is sokat tanultunk, ezért a mostani kutyámat - labrador keverék - már 4 hónapos korától vittem kutyaoviba, aztán suliba. A K99 vizsgarendszer engedelmes és ügyességi szintjein vizsgáztunk, és jelenleg az abszólult ranglistán benne vagyunk az első 100-ba.

2012. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos kortól ovi 9-10 hósan kiképzés
2012. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos kora körül mentünk oviba, 7 hónapos koráig, egy évesen kezdtük a sulit.
2012. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az enyém másfél éves korában került hozzám (mentett kutya), hagytam magunknak olyan 2-3 hetet, hogy némi kötődés, bizalom az ő részéről is kialakuljon, és legalább kezdje el kapiskálni, hogy melyikünk a falkavezér, aztán kezdtük.


Miért, aggályod van, hogy túl koros a kutyád egy iskolához?

2012. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kutyám hatéves, ő semmi képzést nem kapott szakembertől, csak én tanítottam neki pár dolgot. Meglátszik rajta, nagyon el lett rontva. A másik kutyám, ő hároméves, őt vittem egy darabig iskolába. Sokat fejlődött, de egy idő után elmaradoztunk. Otthon őt tudtam oktatni, ő jobban hallgatott rám.
2012. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyámat nem vittem, vele sikerült egyedül megbirkóznom, a másikhoz még nem vagyok elég tapasztalt, így mikor hozzám került (1 éves volt) elvittem őt suliba.
2012. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az enyém most lesz 5 hónapos, a tenyésztője azt mondta h 6 hónapos korától vigyem. És az őrző-védőt mikor kezdtétek?
2012. aug. 2. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!