Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frontline nevű bolhariasztóval...

Frontline nevű bolhariasztóval kezeltem a kutyámat. Mi a benyomásotok a szerről? Hány napon belül fejti ki hatását? Esetleg azonnal?

Figyelt kérdés
Tegnap alkalmaztam a kutyámon, de még mindig néha vakarózik és nyüszít is közben. Ezt előtte is csinálta, úgyhogy nem tudom, hogy a szer nem fejtette ki hatását, vagy más baja lehet. Ma persze elviszem állatorvoshoz, de szeretnék megnyugodni, hogy nincs komolyabb baja.

2012. aug. 2. 08:25
 1/2 anonim válasza:
A mi kutyánk a kerítésnél dörzsölte magát, annyira viszketett neki a bolhacsípés, majd az állatorvos hogy rátette a Frontline-t 1 hét után javultak a tünetek és eltűntek a bolhák is.
2012. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált a Frontline, már nagyon régóta használjuk. Nem olcsó, de nagyon jó, csak ajánlani tudom. Igazából ez az egyetlen bolhairtó ami bevált, a többi csak átmenetileg volt jó.
2012. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!