Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kb.30 dkg-os yorkshire...

Egy kb.30 dkg-os yorkshire terrier kutyakölyöknek hány gramm kajára van szüksége naponta?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kajával eteted. De a tápokra általában rá van írva az etetési útmutató, bár ilyen kis súlynál nem tudom feltüntetik-e. Én olyan 10 szem tápra gondolok, de lehet h sok, hisz még fél kg sincs a kutyus :)
2012. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kutyusom konzervet kap, de ezen nincs feltüntetve hogy mennyit kapjon.
2012. aug. 2. 09:21
 3/14 A kérdező kommentje:
9 hetes, és még száraz tápot nem kapott.
2012. aug. 2. 09:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A konzerv a lehető legrosszabb amivel etetheted mivel közel 80%-a víz! Száraz tápot vegyél neki és beáztatva add neki, azzal sokkal jobban jársz! Vannak már kifejezetten mini kutyáknak gyártott tápok, de lehet h van már külön yorkieknak is.
2012. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Lehetetlen, hogy 30 dekás legyen egy 9 hónapos kutya. Mérd le rendesen.
2012. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden képen jó minőségű junior kutyatápot vegyél neki. Ne etesd konzervvel mert annak közel 80%-a víz és alig van benne tápanyag. Szóval minden képen kifejezetten Yorkiknak való vagy kifejezetten "mini" testű kutyáknak készült táppal etesd. És persze junior táppal... A táp csomagolásán rajta lesz, hogy mennyit kell neki adni belőle.
2012. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

09:30


9 hetesről volt szó

2012. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

2- 3 hetes yorki az kb. 30 dkg, nem lehet egy 9 hetes kutya 30 dkg. Ha igen akkor sokig nem fog élni!

Konzerv felejtős jó minőségű puppy száraz, rajta van mennyit kell adni!

2012. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok a yorki tápot is felejts el tele van kukoricával a royal és az eukanobáról is lebeszélnélek.

Van rengeteg premium és superpremium ami nagyon jó neki.

pl. susa AZ1, brit, happy dog, josera, én ezek közül ha olyan kicsi akkor a susa AZ1-et ajánlanám szinte a legkisebb piacon kapható tápméret!

2012. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9:30 vagyok, heteset akartam írni, de a lényegen nem változtat. Tudjátok mi 30 deka? Kb. 20-25 szelet párizsi... Képzeljétek ezt a mennyiséget magatok elé, majd egy kutyát csonttal, bundával, belső szervekkel, bőrrel. Ugye, hogy lehetetlen, hogy ennyi legyen.
2012. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!