Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használhatok öblítőt a kutya...

Használhatok öblítőt a kutya pokrócának kimosásakor?

Figyelt kérdés

Holnap kiszeretném mosni a kutya pokrócát. És mosópor mellett használhatok öblítőt is?

Ha nem akkor mivel mossam ki?



2012. aug. 2. 09:37
 1/7 Filinger Artemisz ***** válasza:
Mér nem használhatnál?!
2012. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért ne? legalább 1 napig illatos lesz:D mi szoktunk, simán
2012. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én ugyan úgy mosom a mosógépbe mint a saját ruháinkat!

Természetesen mosópor, öblítő, ha fehér a pokróc akkor én rakok a gépbe domestost is

2012. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne. Én ugyanúgy mosom kutya takaróját, hurcibálós cuccait, mint a sajátunkat.
2012. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nem marad benne se mosópor, se öblítő. A kutyád meg gondolom nem gerjed be a frissen mosott ruha illatára és kezdi el órákon át szopogatni azt. :)
2012. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 2. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Végülis az öblítő arra jó, hogy mi emberek illatosnak érezzük a ruhát, a kutyának nem kell, sőt neki kellemetlen is lehet a szag, meg azért mégiscsak vegyszer. Nem azt mondom, hogy baja lesz tőle, használhatsz öblítőt, ha gondolod, de szerintem ha nem raksz bele, az még jobb.
2012. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!