Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "russian toy" kutyafajta...

A "russian toy" kutyafajta miért jelenti azt hogy orosz játék?

Figyelt kérdés
ha beírom , hogy eladó nem ad ki semmit.Ez a kutyafaj nem is olyan ismert?

2012. aug. 2. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert russian toy terrier a neve...írd be magyarul, hogy orosz toy terrier.
2012. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem még tenyésztője nincsen Mo.-n. Nekem nagyon tetszik a fajta és szeretnék majd. Már hoztak be 3 kutyát. Ők tenyészteni is fogják őket. Hamarosan kiváltják a kennel nevüket is. Én már felvettem velük a kapcsolatot kb. 3 hónapja és azóta folyamatosan levelezünk. Még csak rövid szőrűt hoztak be és ezt is fogják tenyészteni egy ideig de majd hosszú szőrűt is hoznak. De ha komolyabban érdekel a fajta akkor megadom az elérhetőségüket és érdeklődhetsz náluk. Ha komolyak a szándékaid akkor akár abban is segítenek, hogy Ukrajnából legyen kutyád.
2012. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha komolyan érdekel anno hoztak be kutyákat a Wild Blue Cherry kennelbe! Már szerintem nincs náluk a fajtából de ha felhívod a tenyésztőt ő biztos tud segíteni! A honlapján vannak elérhetőségek : [link] a gallery 3. oldalán találsz képet is az orosz toyról!
2012. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orosz, mert ott "találták ki". A "Toy" a mérete.
2012. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!