Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Darált húst és sonkát lehet...

Darált húst és sonkát lehet adni a kutyának? (darált hús főzve vagy sütve, olaj nélkül teflonban)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 23:20
 1/8 A kérdező kommentje:
maradt sonkánk és darált hús(ami le fog járni)de mi nem kívánjuk és ezért adnánk oda a kutyának. Párom szerint jóa sonka de nem túl sós az egy kutyának?és azt mivel kéne kezelni neki?főzzem?vagy elég a füstölés ami eleve van egy sonkával?
2012. aug. 2. 23:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit kiáztatjátok belőle a sót, akkor jó. Ha nem nagy mennyiség és nem nagyon sós, akkor odaadhatjátok neki.
2012. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hovarju ***** válasza:
100%
szerintem darabold fel a sonkát, keverd össze a darált hússal, főzd meg, és főzz bele rizst. Majd miután kihűlt add oda a kutyának. Biztos szeretni fogja.
2012. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én drótszőrű tacskóm simán lelopta az asztalról a nagy darab sonkát amikor kicsi volt (Bár azt nem tudom hogyan :D) megette és semmi baja sem lett. A kutyáknak erős gyomruk van, nem kell ilyen miatt aggódni. :) Ha túl sós lenne akkor legfeljebb iszik vizet. Ennyi. :)
2012. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm 2. így fogom neki adni, jó ötlet
2012. aug. 3. 00:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen adhatsz neki!Viszont a húst meg kell főzni és a sót mellőzd.Nagyon fog neki ízleni.Jó étvágyat neki!:-)
2012. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jbondka ***** válasza:

só és cukor kutyának nem való! :)

attól függ milyen kutya, pl. munkakutya, kistestű, stb., annak megfelelően lehet neki adni "emberi" ételt...

itt egy jó leírás:


[link]

2012. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én külön nem sóztem meg, dehogy sóznám akutyámét, hanem általában a füstölt sonkák apácolás miatt sósak...
2012. aug. 3. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!