Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinál a kutyátok, amíg...

Mit csinál a kutyátok, amíg napközben nem vagytok otthon? S éjjel mennyit-hogyan alszik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem tudom mit csinál,mivel nem vagyok otthon xd gondolom alszik,mást nagyon nem tud.. Ha arra vagy kíváncsi nem nyüsszög,nem ugat,és nem is rongál.

feljövünk 9 körül a sétából ő akkor már lefekszik aludni,hajnalba néha felkel járkálni,aztán reggel kel velem ébresztőre. Felkelek kávézok ő megkapja minden reggel belőle a tejszínhabot,aztán alszik tovább míg leviszem sétálni:)

2012. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vár minket...:) jó kiskutya már, 6 éves lesz. de igazából sosem volt gond, hogy itthonmarad. most nem dolgoztam 1 hétig, és megszokta hogy mindenhova jön velem, most meg reggelente úgy néz rám mint a véres rongyra, amiért megint nem tudom vinni :D majd kipiheni magából a durcit. éjjel annyit alszik, mint mi. este még szépen a kiságyában, de hajnalra valahogy mindig odakerül a lábunk végébe:D
2012. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hisz nem vagyok otthon! :)

Nekünk kinti-benti kutya,úgyhogy ebben a jó időben van olyan mikor kint alszok,de általában le fekvés előtt beengedem,és onnantól kezdve addig alszik még mi! :)

2012. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam, hogy mit csinál, mikor nem vagyok otthon?

Honnan tudjam, hogy mit csinál, mikor alszom?

2012. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem az enyém nem alszik, sose :D, pedig már 8 éves :D, ez a kutya maga az éberség :D

viccet félretéve szerintem kifekszik a virágokat, mindig mikor hazajövök furcsán lapulnak a földön szegény virágok a kutya pedig gyanúsan sáros :)

2012. aug. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kérdésem logikai banalitásával én is tisztában vagyok. Ha nem vagy otthon, nem látod mit csinál. Na de jelekből azért láthatod is. Pláne ha játékkal hagyod otthon. Éjjel meg hallod, érzékeled, stb. Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 3. 00:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Nappal gyanús h alszik, meg játszik (máshol találom a játékait), de nagyon kevest hagyom egyedül. Éjjel meg alszik.
2012. aug. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kiskorában rengeteg játéka volt, de egy csomót elásott azokból..., csak kettő élte túl a gyerekkort, viszont mostanában kapott két sípolós labdát, ebből az egyik már nem sípol, de még mindig imádja, azzal szokott rohangálni, rágcsálja, hátha sípol, és dobálja magának, azt szoktam szanaszét megtalálni a kertben

esténként pedig odaviszi az ajtó elé, hogy játsszak vele :)

2012. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak enni meg aludni jár haza, mindig csapzott és a környék összes kiskutyája rá hasonlít!
2012. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nap közben kint van a kertben, így ott elvan. Őrzi házat.:) Éjszaka meg 10-kor elvonul a helyére akkor is ha mi nem alszunk még, de olyankor 10 percenként jön és kérdő tekintettel néz, hogy nem megyek-e még én is. Reggel addig alszik, amíg én. Tök mindegy, hogy az hajnali 6 vagy dél.
2012. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!