Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy sérült lábú kutyával...

Ha egy sérült lábú kutyával indulok el nagy utra ( Utazunk busszal ). Mi legyen nálam?

Figyelt kérdés

Szóval a kutyámnak meg harapta az egyik mancsát a szomszéd kutya.

Nem olyan vészes .

De azért sántít és lett a lábán egy kis seb ami be lett kötve .

( Volt már Orvosnál ) :)

Szóval szerintetek mire figyeljek oda nagyon egy 3-5 órás utnál ?

Köszönöm előre is a válaszokat.

Mindenkinek megy a Zöld Mancs !


2012. aug. 3. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora kutya?Mert ha kicsi viheted kézbe:)

Szerintem ne nagyon terhelje.Ha a buszon találsz helyet akkor valahogy úgy ülj, hogy a mancsát felemeld.Vagy ő felemeli?

Vigyél Betadine-t meg amivel be tudod kötni ha valami gond van pl.:az előző kötés lejön

2012. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia egy 30-40 kg kutyáról van szó.

Golden Retriver :)

Igen ő felemeli a mancsát .

Úgy van neki bekötve hogy , amit az orvos rá rakott neki az már haza utnál le eset -.- "

Szóval mi ilyen kötszer kinézete van de mégis fásli .

A sebet közvetlen be tekertem fertőtlenítős zsepivel utána be kötöttem ezzel a különleges Fáslival amit az Orvostól kértem .

És mikor rendesen be kötöttem egy Zoknit huzok fel rá a lábára hogy ne a kötése legyen koszos és egyben jól megtartja a lábát .

Így Puhára tudd lépkedni nem is szoros a kötése mert a zokni jól meg tartja rajta .

2012. aug. 3. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Buszra úgy engednek fel, hogy: póráz, szájkosár, buszjegy a kutyának

Vigyél vizet és tálat a kutyának, esetleg kevés jutalomfalatot. Mire megfordultok, éhes lesz.

Nem ártana valami törölköző vagy pokróc a kutya alá. Ürítés esetére pedig zacskó.

2012. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!