Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem olyan kutyát...

Mondanátok nekem olyan kutyát aminek rövid a szőre és nagy termetű (magas)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

anatóliai juhász

Német Dog

2012. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vizsla?:)
2012. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A németdog pl. :oP
2012. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Német dog, ha 70 cm marmagasság is elég, akkor bullmasztiff.
2012. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Német dog.
2012. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Winner of Royal Hill ***** válasza:
54%
Német dog.
2012. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is a német dogot tudom ajánlani,de az nagyon drága kutyus (szerintem) :) ha nem szeretnél olyan drágát és olyan óriási kutyát akkor tudom még ajánlani a rottweilert,dobbermant,az agár kutyát,a magyar vizslát,dalmatát,amerikai bulldogot,cane corsot,boxert,pittbult,argentin dogot,weimari vizslát,fáraókutyát,rövidszőrű német vizslát is.

NÉZD MEG EZEKET A KUTYÁKAT,HÁTHA TALÁLSZ MAGADNAK MEGFELEŐ TÁRSAT:)

bár ezen az oldalon tudsz még keresni : [link]


13/L :)

2012. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a magyar vizslát ajánlom. Nagyon családcentrikus, hálás, energikus fajta és gyerekek mellé is tudom ajánlani. A rövid szőre miatt nem árt,hogyha télen van egy meleg kuckó (nálunk kazánház), ahová bebújhat vagy ha olyan a lakásotok akkor oda beengeditek. Nyáron időnként nem árt a bundáját kikefélgetni, hogy a kutyus könnyebben viselje a nyári meleg miatti hőséget. :)
2012. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Soha ne a külleme alapján válassz kutyát, nem szabad eldöntened magadban, h. milyen szőrű és magasságú kutyát vegyél... Ez is fontos, de harmadlagos... Jó tanácsként mondom csak! Ilyenkor szokták kidobni, eladni, elajándékozni őket, ha megnőnek, v. nem kellemes a vedlésük, v. a jellemük és igényeik nem egeznek azzal ami a gazdi elképzelt!

Ha a kérdést úgy tetted volna fel: Milyen kutya illik hozzám? És felsorolod mik az igényeid pl. kertes házam van/lakásom, sokat dolgozom/keveset, van gyerekem/nincs, nyugodt kutyust szeretnék/szeretem a játékos ebeket stbstb, akkor jó volna a kérdés...

Ha nem szeretnél venni kutyát csak érdeklődsz vmi ok folytán, akkor a válaszom: vizsla, nagyobb kopók, egyes agarak, boxer, dán/német dog, akita, rottweiler, angol véreb, a többi válaszolót nem ismétlem

2012. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én golden retrievert akartam csak anyukámék azt mondták h tönkre teszi a kertet, kiégeti a füvet, büdös lesz a kert.

Meg hosszú a szőre. Mondjuk olvastam hogy elég hetente fésülni, meg azt is hogy naponta-kétnaponta melyik az igaz?

2012. aug. 6. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!