Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy keverék kiskutyám,...

Van egy keverék kiskutyám, befogadtuk, nem tudjuk milyenek voltak a szülei. Jelenleg 4 hónapos, a marmagassága 27 cm és 7 kg. Szerintetek várhatóan mekkora lesz, mennyit nőhet még?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Töltsél fel róla fotót.
2012. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nagyon sok véleményt hallottam, hogy milyen keverék lehet, legjellemzőbb a berni pásztor, de ahhoz kicsi. én border collie-ra is tippelek, de kíváncsi vagyok, ki mit gondol :)


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. aug. 3. 22:34
 3/10 A kérdező kommentje:

nagyon sok véleményt hallottam, hogy milyen keverék lehet, legjellemzőbb a berni pásztor, de ahhoz kicsi. én border collie-ra is tippelek, de kíváncsi vagyok, ki mit gondol :)

[link]

2012. aug. 3. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha 4 hónaposan ekkora, akkor max. középtermetű kutya lesz.

2012. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Körülbelül olyan lesz mint a Husky. :)
2012. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a mancsáról meg lehet állapitani. Elég rövidek a lábai, de a mancs meg nagyobb. Nem lesz nagy testű az tuti. Szeritem egy vizsla magasság maximum, de lehet hogy kisebb..
2012. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként fejre tényleg olyan bernis, meg a szeme kék--- husky talán... lehet berni pásztor meg husky - meg alacsony keverék... :D Még egy képet nem tennél fel? ahol áll vagy jobban látszik a lába? Mert innen nézve rövidek...
2012. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rövidek a lábai egy kicsit, igen :) csak közben meg olyan vaskosak is, és eddig úgy volt, hogy nőtt a lába, akkor arányos lett, de mindig hozzánő hosszában és újra rövid a láb... :D
2012. aug. 4. 19:11
 9/10 Hermeczke válasza:
Szerintem ő inkább Collis! Nagyon szép kiskutya!! :)
2012. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nah, hát mostmár 7 hónapos és nagyjából látszódik milyen lesz :) rövid lábú juhászkutya :D 34 cm és 11,5 kg-os kettéfűrészelt óriás :)
2012. nov. 2. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!