Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám ( 3-éves ) Már...

Ha a kutyám ( 3-éves ) Már lassan 9 napja nem látott Úgyan úgy fog szeretni ha haza megyek?

Figyelt kérdés

Van egy 3-éves kistestű kutyám imád engem a család összes többi tagját le sz@rja csak velem foglalkozik Betegesen véd engem és minden hova követ.

Sajnos úgy alakultak a dolgok hogy othon kellet Őt hagynom és ma fogok haza menni érte .

Állítólag az első 4-napban nagyon szomorkodott miattam minden hová elbujt csak kajálni jött elő.

De most már anyám azt mondta hogy , jól érzi magát.

Szerintetek most hogy haza megyek 9-nap után Szeretni fog még hogy elhagytam ?

Vagy meg lesz sértődve, és már nem lesz az az utánam jövős kis kutya többé ?

Úgy félek e miatt egyszerüen sírni tudnék annyira szeretem őt .

És utálom magam mert ott kellet őt hagynom .

300km volt köztünk a távolság ezért nem tudtam meg látogatni .

Várom Mindenki Válaszát Ki Mit Gondol ....

Köszönöm


2012. aug. 4. 05:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
Minden bizonnyal igen.:)
2012. aug. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
A kutya nem felejt. Még akkor sem ha közben új gazdái lettek, de az újat sosem hagyná ott a régiért. A te esetedben 9 nap még nagyon kevés ahhoz, hogy új "gazdát" válasszon magának. Ne félj, szeretni fog :)
2012. aug. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat .

Amúgy már most pakolok össze hogy minél hamarabb érte tudjak menni .

Nagyon hiányzik.

Mindenkinek küldöm a zöld kezet !

2012. aug. 4. 05:43
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Én úgy gondolom, alaposan meg kell dolgoznod azért, hogy ismét a régi haverok legyetek.

Fájdalmat okoztál neki, mert azt gondolta, hogy elhagytad, azért szomorkodott napokig.

Egész biztos, hogy amikor meglát, majd az első pillanatban örülni fog neked, utána viszont "eszébe jut", hogy te már egyszer elhagytad, tehát a bizalom egy kicsit megrendült.

2012. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ezt Komolyan gondolod ?

=(

Én Mindent meg teszek hogy megint a legjobb haverok legyünk .

Teli vásároltam egy egész táskát neki finomabbnál finomabb ételekkel.

Bocsánat gyanánt .

Szerintetek mikor haza megyek egyyből adjam neki oda a rákcsákat vagy előbb szeretgessem és játszak vele hogy nekem örüljön ne pedig a kajának ..

És utána adjam neki oda ?

2012. aug. 4. 08:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Minden ugyanolyan lesz, mint amikor elmentél, ne aggódj.
2012. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 sippara ***** válasza:
72%

Nem fog "megharagudni" mert "elhagytad". Ha normálisan lenne nevelve, semmi gondja nem lett volna a távozásodból, de láthatóan nincs, hiszen "betegesen véd" és "mindenhova követ". Ezt a falkavezér csinálja a falka bénább tagjaival, remélem, tudod. Miért viszel neki bocsánatkérő rágcsát?


Emberek, fogjuk már fel, hogy a kutya nem ember, nincs időérzéke (fingja nincs, hogy mennyi ideje mentél el), nem haragszik meg, és nem "szomorú", meg "sír utánad", hanem alfaként majd' beleőrül, hogy az egyik idióta kis falkatag meglépett. Te nem lennél kiakadva, ha a három éves gyereked egyszer csak elutazna egyedül, nélküled?

2012. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy játszani, foglalkozni órákon keresztül vele lenni, az az első. Egyszerre ne add neki oda mindazt, amit vettél neki. Egyébként az együttlét, a szeretgetés, a foglalkozás kell neki leginkább.


Egyébként, hogy milyen gyorsan fog "visszafogadni" a bizalmába, az szerintem elsősorban a kutyától függ.

Van, amelyik abban a percben felejti a dolgokat, ahogy ismét meglátja a gazdiját.

A mi tacsink már 2 éve nálunk volt, jó sora volt, elkényeztettük stb (amit ő ki is használt), amikor eljött hozzánk a régi gazdija valami miatt. A kutya nekiesett, szó szerint letépte a lábáról a zoknit, és ha vissza nem fogjuk, nekimegy a bokájának. Akkora méreg és harag és indulat szakadt fel belőle, hogy bizony így reagált. Amikor a régi gazda elment, ő is megnyugodott, és minden visszatért a régi kerékvágásba. (Nem felejtenek!)

2012. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8:35 -ös.

Értem amit mondasz , De egyszerűen nem tudok rá nem úgy nézni mintha nem a gyerekem lenne ( És nem pedig fordítva !)

Úgy Bánok Vele mint egy -kis gyerekkel.

És Biztos Vagyok benne hogy miattam szomorkodott nem Pedig ( "egy idióta falkatag miatt ") !


De Azért mindenkinek köszönöm a Tanácsokat / Válaszokat .

Zöld Mancs Mindenkinek !

2012. aug. 4. 09:02
 10/16 sippara ***** válasza:

De ha gyereket akarsz, miért nem szülsz egyet?


Fel nem foghatom, miért kell megkeseríteni egy szerencsétlen kutya életét azzal, hogy ráerőltetsz egy szerepet (és a vele járó hatalmas felelősséget), amit NEKED kéne betöltened.

2012. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!