Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerítésen benyúlkálókkal mit...

Kerítésen benyúlkálókkal mit lehet kezdeni? Van egy kb. másfél méteres rész, ahol be lehet nyúlni, harapós kutya tábla kint van, ennek ellenére néhányan mégis berakják a kezüket.

Figyelt kérdés
Az egyik kutyám nagyon nem díjazza ezt, másikak még így is megbízhatók. Nem akarom, hogy bárkit is megcsípjen, miért nem lehet tiszteletben tartani, főleg ha a táblát is kiraktam?!? Csibedrótot fogok arra a részre is tenni egyébként.
2012. aug. 4. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad a kérdést.
2012. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 intrepid ***** válasza:
Ha csibedrótot raksz, akkor már többet is tettél, mint amennyi kötelező. Díjazom... Tudod van nagyon sok ember, aki szereti a kutyákat, szereti simogatni őket, de neki nincs módja rá, hogy saját kutyája legyen. Pótcselekvésként idegen kutyákat simogat. Viszont ha a morózus kutyád megkóstolja a kezüket, akkor futkároznak mindenféle hivatalba, feljelentgetni a kutya gazdáját. Kellemetlenség, utánajárás, haragosok az utcában, stb. Nem irigyellek, jártam hasonló cipőben, bár nálam az volt, hogy ki volt kötve a kutyám bolt elé, amíg vásároltam, és rájártak, mint a jóvizű kútra, fényesítették, nem vették észre, hogy a kutyám nem örül a simogatásnak. Volt neki gazdája, (én) aki simogassa. Azt viszont szerette, ha iskolából hazafele tartó gyerekek megsimogatták a kerítésen keresztül.
2012. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!