Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül mekkorák lesznek...

Körülbelül mekkorák lesznek ezek a kölykök? (képpel)

Figyelt kérdés

3-4 hetesen kerültek hozzám a menhelyről, ahova bevitték őket, mondván, egy dobozban találták. Most 5-6 hetesek, hamarosan indul a gazdikeresés és jó lenne tudni, hogy várhatóan mekkorák lesznek. Nagy segítség lenne, szóval előre is köszönöm a válaszokat! A szuka 3-4 hetesen 1 kg volt, a kan 0,9 kg. Ma centivel mértem őket, marmagasságuk kb. 15-17 cm. Néztem persze a mancsukat, de ilyen kicsi kutyáknál én nehezen állapítok meg bármit is. :)


És a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 4. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közepes méretűek lesznek szerintem. Sok szerencsét a gazdikereséssel!
2012. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis-közepes testűek, rendes vagy h befogadtad őket :)
2012. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen labrador, esetleg vizsla tájára tippelném őket, vagy kisebbnek akár. Nagyobbak nem hiszem, hogy lesznek, de hát ugye sose lehet tudni, a keverék mindig kicsit zsákbamacska :)
2012. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A képen egyébként egy 5 forintos van, próbáltam viszonyítási alapot adni, csak elég bénán fényképeztem. :) Én is kis-közepesre gondoltam, de mindig másnak látom őket, a mancsuk nem nagy, de a kislány lábai például elég hosszúak. :)
2012. aug. 4. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy az én westiem 8 hetesen volt 1 kg 2 deka, nem lesznek kicsi kutyák. De óriás méretűek sem, azt hallottam leonbergi tenyésztőktől, hogy egy jó 60 kilósra növő kutya kölyökként annyi kiló ahány hetes. Én is olyan labrador, vizsla nagyságúnak tippelném őket, esetleg amstaff méret.
2012. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
közepes... én látok enne egy icipici labit....
2012. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, van esetleg róluk újabb képed? Kíváncsi vagyok hogy most mekkorák.
2013. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!