Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » . Kutya megtermékenyülése?

. Kutya megtermékenyülése?

Figyelt kérdés

Van egy ivarérett szuka pitbullom, a helyzet hogy be lett fedezve egy másik fajtabeli kannal, háromszor is.

Ám egyik éjjel a szomszéd németjuhásza átszökött... össze is ragadtak.


A kérdés hogy milyen kölykök lesznek? Az összes korcs lesz vagy csak az alom egyik része?


2012. aug. 4. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

-.-

Nem korcs, hanem keverék. És igen, mindegyik kutyán látszódni fog, hogy nem fajtatiszták.

Vidd el ivartalanítani, mindenki jobban jár.

2012. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaalomban levő kölykök akár négy-öt apától is származhatnak. Lehet, hogy csak egy része, nem feltétlenül rontotta el az egész leendő almot.
2012. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani, ha a német juhász jobban célba talált és a szuka jobb időben volt akkor az egész alom lehet keverék, lehet egy része keverék egy része nem de lehet a német juhásznak nem volt szerencséje...
2012. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi, második vagyok. Nem feltétlen igaz, amit az első írt. Ha jól tudom, a kutyánál egyszerre több petesejt lökődik ki (legalábbis biztos van rá esély, hogy több is kilökődjön), hiszen különben nem származhatnának egyazon alom kölykei több apától. Egy petesejt csak egy hímivarsejttel képes összeolvadni, így hogy az előző információ igaz legyen- amit több kutyatenyésztőtől és a NatGeo-n is hallottam- muszáj, hogy teljesüljön a több petesejt kilökődése.
2012. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha csak egy petesejt lenne akkor vagy egy kölyök születne vagy ikrek... lehet több apától egy alom mivel több petesejt találkozik több hímivarsejttel. az, hogy milyen arányban lesznek a keverék és a fajtatiszta kicsik az megjósolhatatlan
2012. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségeteket!
2012. aug. 4. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdésedből ítélve nem egy profi tenyésztővel van dolgunk, legjobb megoldás az ivartalanítás lenne számotokra.


Amúgy ez a "korcs" jelző csak nekem bántja a fülem? ...

2012. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!