Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya kéne nekem?

Milyen kutya kéne nekem?

Figyelt kérdés

Egy kislakásban lakom.A kutyus míg suliban vagyok egyedül lenne.Olyan kutyát szeretnék aki bírja az egyedüllétet.

A segítséget előre is köszönöm!


2012. aug. 5. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Törpe uszkár vagy schnauzer. Kozmetikushoz vinni kell őket rendszeresen,de kismozgásigényű kutyák.Azonban pl a schnauzer lépcsőzni nem szeret.
2012. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Westi :) az alkalmas lenne
2012. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. aug. 5. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, éppen westie? Imádom, gyönyörű, aranyos, okos, de ne már, hogy egy makacs terriert első kutyának...
2012. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezeknek a feltételeknek a pásztor kutyák kivételével szinte bármelyik képes megfelelni. Hogy lakásban lenne az már kiderült a kérdésből, de mi az amit szeretnél és meg tudsz neki adni? Kis/közepes/ nagy termetű kutyát preferálsz, szőre hossza...? Mennyit tudnál vele foglalkozni, mennyire aktív kutyát szeretnél? Sportolni is járnál vele vagy csak sétálni, kutyaiskolába tervezed e hogy mennél vele? Van kutyás tapasztalatod? Ragaszkodsz e a fajtatisztához, ha igen mennyit tudnál rászánni és csak hobbi kutyát keresel vagy esetleg megfordult a fejedben a kiállításozás is?
2012. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kicsi termetű kutyát szeretnék, a lakás miatt.Nem szeretnék túl nagy mozgás igényűt.Rövid szőrű,nyugodt természetűt.

Suli után tudok vele foglalkozni, de amíg suliban vagyok bírnia kell,az egyedüllétet.Kiállításra nem szeretném vinni.

2012. aug. 5. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszenek az ilyen típusú kutyák akkor mopsz, francia bulldog, boston terrier az ami az igényeidnek megfelelhet, de mivel elég kényes fajták, így csakis megbízható helyről vegyél. A nagy 'hátrányuk', hogy nem olcsó egyik se.

Ha nem engedheted meg magadnak, akkor érdemes körülnézni pár menhelyen és esetleg az igényeidet elmondani, sajnos szoktak lenni leadva ilyen kutyák (boston kivételével), illetve jó pár keverékre illik a leírásod.

2012. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. aug. 6. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!