Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan akadályozhatom meg,...

Hogyan akadályozhatom meg, hogy a szomszéd kutyái összepiszkítsák az utca oldali kerítés és kapukijárót?

Figyelt kérdés
van egy kutyám, és ugyebár megjelöli a területét, ez nem is lenne gond, de az utca sőt azon kívüli kutyatulajdonosok a kapunk előtt sétáltatják el a kutyájukat, és szinte mindegyik arra haladtában "odahugyozik". próbáltam már feketeborsot meg egy két "ötletet" de egyik sem vált, be amivel leszoktathatnám a kutyákat erről. állítólag van ami megcsapja az orrukat/szaglásukat és nem mennek a közelébe, mi lenne az, KÉREM SEGÍTSENEK!!!!!!

2012. aug. 5. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Off: nekem is ez a gondom. Az enyém belülről, a többi kívülről pisili le a kaput, amiről már felmarta a festéket.

On: ecetet olvastam, bár az meg még az embernek is rettentő büdös és - szerintem - elpárolog. De megpróbálhatod, lehet, egy alkalom is elég.

2012. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
azok a kutyák is jelölnek...kerités elé ültess bokrot és akor a bokrot fogják locsolni
2012. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj,h ez kapukijáró, és folyamatos közlekedés van, a bokor nem megoldható.
2012. aug. 5. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Belülről kerítsd le a kutya területét úgy, hogy ne mehessen a kapu/kerítés közelébe.
2012. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!