Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet megkönnyíteni a...

Mivel lehet megkönnyíteni a fésülést?

Figyelt kérdés
A kutyusomnak eléggé összecsomósodott a szőre?Van valami amivel meg lehet könnyíteni a fésülést?(Mint a hajhoz ezek a habok meg ilyesmik...)

2012. aug. 5. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Láttam ilyen fésüléskönnyítő spray-t állatkereskedésben, de hogy mennyire használ, azt nem tudom. Vannak esetek, amikor már csak az ecetes olló segít. Nem kell elhanyagolni a szőrét, ez a titok :)
2012. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A párom odaadta neki az üres fagyisdobozt,a kutyus meg belefeküdt,így most teljesen össze van ragadva a szőre,pedig már kétszer átmostam a blökit... :P
2012. aug. 5. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, szőre mennyire hosszú?
2012. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Púder, sima emberi.
2012. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Havanese kutyus...Még 4 hónapos csak,ezért kozmetikushoz még 2 hónapig nem akarom vinni,de most így nagyon ronda szegény....
2012. aug. 5. 18:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Fésű és olló kombinációval vajon le tudom kicsit csupaszítani?
2012. aug. 5. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy:)
2012. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Samponnal nem lehet kimosni a fagyit?

Sampon-balzsam . Száradás után tüsikefe.

2012. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Héry-nek van egy olajos, fésülést könnyítő spray-e. Azt szoktam használni, apróbb gubancokhoz jó.
2012. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!