Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog kölykezni a kutyám?...

Mikor fog kölykezni a kutyám? (KÉP)

Figyelt kérdés

Van egy labrador szuka kutyánk és ma vettük észre rajta, hogy kiskutyái lesznek. Még soha nem volt kölyke. Nem tudjuk, hogy mikorra várható az ellés, ezért lefényképeztem, hátha valaki itt tud segíteni. Előre is köszönöm!


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 5. 19:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

igen az ismerős mondjuk,én kutyámat is ha locsolom vízzel utána tiszta sár lesz:)

Hát mindegy nem akarok offolni,jófej is vagy hogy nem akadsz ki mindenen mint a legtöbb idegbajos itt,mindenesetre legjobb lenne ivartalanítani őt,mert lehet azt mondják ismerőseid majd hogy nekik kell kutya,de visszamondhatják bármikor :S Vagy ha olyan emberhez kerül beadja menhelyre,sintértelepre..Nagy a kockázat,rengeteg kóbor kutya van magyarországon.

És az is jó,hogy most nyáron sok az ivartalanítási akció állatorvosoknál.

2012. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
sétálni viszed?
2012. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

meg is találtam neked:


[link]

2012. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Császárnő! Nem viszem sétálni, mivel nem egy ólban van egész nap, hanem 400m2-es udvarban. Szerintem itt kiélheti a mozgásigényét. :)
2012. aug. 5. 21:25
 15/18 A kérdező kommentje:
kvittagirl! Köszönöm a linket, még gondolkodunk rajta. :)
2012. aug. 5. 21:27
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha jön belőle tej akkor már csak 1 hete van hátra az ellésig!!! :)
2012. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sétára minden kutyának szüksége van, egy akármekkora kert is baromi unalmas egyrészt, másrészt meg a gazdával közös séta élménye, a más kutyákkal, emberekkel, helyzetekkel való találkozás kell ahhoz, hogy egészséges lelkivilága legyen a kutyának.
2012. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

T. Császárnő!


Nem vagyok moderátor, se semmi hasonló, csak egy ugyanolyan válaszokat írogató, mint Te, de engedj meg egy észrevételt: a mondanivalódat egy kicsit kulturáltabb hangnemben is kifejezheted. Van igazságtartalma írásaidnak, a lényegével nagyrészt egyet is értek, de a stílus amit felvettél nem túl szimpatikus.


Nem bántási szándékkal írtam, ha nem akarod nem fogadod meg. Maradok tisztelettel!

2012. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!