Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy francia buldogunk a...

Van egy francia buldogunk a téli időkben hogy oldjam meg a sétát vagy hogy vigyázzak rá mert féltem és nem akarom hogy megfázzon vagy betegséget kapjon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ennyire nem kell félteni, egyszerűen vidd ki és kész, de fél óránál többet ne sétáljon az elején

az én bulldogom júniusi, szóval fél évesen látott először havat, tök jól eljátszott, sose fázott meg, kabátot is csak akkor adtam rá, amikor 0 fok alatt volt a hőmérséklet (célszerű a vízálló, mert vizesen könnyebben megfázik)

az én kutyámat csak az zavarja hogy ha a fülére esik a hópehely, vagy ha a mancsa közé bemegy a hó, de ő szakadó hóban is rohangál mint az őrült, és amikor abbahagyja akkor rögtön megyünk is be a jó meleg lakásba

2012. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne féltsd. Vegyél rá kutyakabátot, és vidd rendesen sétálni.
2012. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha sóval le van szórva az út akkor érdemes kenőccsel bekenni a kutya talpát nehogy felmarja. de menj el egy állatos boltba és ott kérdezz rá erre a kenőcsre mert nem vagyok jártas én se ebben a témában és még negyed év hátra van szóval majd csak kicsit később megyek és veszek ilyet (én)
2012. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a felvilágosítást
2012. aug. 6. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!