Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen mellékhatásal jár az...

Milyen mellékhatásal jár az exspot kullancsriasztó?

Figyelt kérdés
Nemrég vettük meg az exspot kullancsriasztó cseppet és amióta felkentük a kuty nyakára azóta állandóan vakarózik és hullik a szőre. Arról nem is beszélve hogy nagyon csúny lett a szőre és begöndörödött úgy mint amikor megfürdik és áttörlöm törölközővel.Arra kennék kívánci hogy ezek a tünetek normálisak-e vagy inkább forduljuk állatorvoshoz ezzel kapcsolatban.
2012. aug. 6. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg allergiás rá. Van még rajta kívül sokféle spoton. Expotnál max egy kis zsírosodás a jellemző, ami pár nap után eltűnik.
2012. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is exspotot használok, mellékhatást nem észleltem eddig. Igaz nekem rövidszőrű kutyám van.
2012. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny rá. Bármit próbálunk ki, ez benne van a pakliban. Legközelebb mást próbáljatok ki. A vakarózásra figyelj oda. Az én kutyám egy másik
2012. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lemaradt a vége:

Az én kutyám egy másikra érzékeny, gennyesre vakarta a nyakát nagyon rövid idő alatt.

2012. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!