Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kókusz reszelék és Almaecet...

Kókusz reszelék és Almaecet kutyának?

Figyelt kérdés
kaptam tippeket, hogy ki miket ad a kutyájának immunerősítőnek? Nem gyógyszerekre lennék kíváncsi, sem vitamin készítményekre, hanem házi praktikákra. Hallottam valakitől, hogy jó a kókuszreszelék, mástól az almaecetet, a mézet... Van valakinek még bevált ötlete?

2012. aug. 6. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő étrend, mozgás és nem kell immunerősítés.
2012. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maxitabi ***** válasza:
58%

Én vagyok a kókuszreszelékes-kullancs ellen jó leginkább..

E mellett nálunk a kaukázusi kefír megy majdnem minden nap a száraztápra-élettanilag, emésztésileg úgy látjuk, nagyon jót tesz.

2012. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Minőségi táp, sok mozgás. Ha a kutya megeszi, akkor lehet gyümölcsöt, zöldséget. Másra nincs szüksége egy egészséges kutyának.
2012. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kecsketej is nagyon jó immunerősítőnek ill. az almaecet+méz kombinációját olvastam én is (és adom is, de nincs hosszú távú tapasztalatom).
2012. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az almaecetet és mézet adtam nekik, amikor főztem nekik. De nem tudok róla tapasztalatot mondani, mert nem sokra rá, miután olvastam róla és elkezdtem nekik adni, átváltottam tápra.
2012. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A mézről, propoliszról és a virágporról tudom, hogy jók, az almaecet+méz kombinációról még csak hallottam. Hogy ez a gyógyszer vagy házi praktika kategória neked azt nem tudom, de echinacea cseppet kellett adnom immunerősítőként a kutyámnak mikor beteg volt. Hogy a gyors felépüléshez volt e köze azt nem tudom, de a betegség gyors és enyhe lefolyású volt és utána gyorsan össze is szedte magát (1hónapig adtam 8napos turnusokban kúraszerűen).
2012. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!