Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a szuka kutyák...

Igaz, hogy a szuka kutyák bújósabbak, és jobban hallgatnak egy férfira, mint egy nőre?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez fajtánként meg egyénileg is változó. Szerintem a kanok bújósabbak, mint a szukák, sőt, a kanok kifejezetten "anyásak". Tapasztalataim szerint a szukák jobban tisztelik a család férfi tagját, a kanok pedig jobban kedvelik a nőket - a mudinál én ezt láttam, de ugye statisztikailag ez sem lehet reprezentatív. Szóval szerintem ez így nem igaz. Az meg, hogy kire hallgatnak jobban... tisztelhetik jobban a család férfi tagját, de ha a nő hordja a nacit, akkor neki valójában jobban fognak engedelmeskedni, csak nem néznek rá azzal az "imádlak, ó mindenható uram!" szemekkel.
2012. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem a szukák bújósabbak az én tapasztalataim alapján. 1 kivétel van aki kan,és akinél nem láttam bújósabb kutyát,de ő egy mentett kutyus a családban ő minden percben kifejezi azt hogy mennyire szereti az igazi életet,és hogy mennyire hálás hogy megmentettük.

És a szuka kutyám rám hallgat legjobban,párommal néha feszegeti a határokat. De tudniillik ehhez,hogy én voltam a number one gazdija az elejétől fogva.

2012. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aztán akire vigyázok kutya az kan,ő egyáltalán nem bújós pedig shih-tzu,teljesen önálló,önfejű és nem marad meg mellettem 5 percnél tovább..
2012. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni egyik nemről sem, hogy bújósabb lenne. Ez olyan mint mikor embereknél azt mondják, a nők pletykásak. Vannak esetek mikor ez igaznak bizonyul, viszont ugyanúgy találunk példát az ellenkezőjére is. A kutyák is mind egyedileg mások, külön egyéniségek. Az pedig, hogy férfira jobban hallgatnának ostobaság. Arra hallgatnak jobban, aki határozottabb falkavezérként viselkedik.
2012. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én pont a szuka kutyáknál vettem észre, hogy bújósabbak. És édesanyámra hallgat, ő a minden, az isten. A család férfi tagjait is tiszteletben tartja, de édesanyám a mindenható. Igaz, ő elég egygazdis.
2012. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem :) A bújós jellemű kutyák bújósak, és arra hallgatnak, aki megköveteli, hogy hallgassanak rá. Ha a szukák között több bújósabb is van (nem számoltam :)), akkor sem lehet az egész nemet egy kalap alá venni.
2012. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már én is hallottam , hogy szuka férfira, kan nőre hallgat jobban, de szerintem ez nem így van. Arra hallgat, aki megköveteli magának. Nekem 3 kanom van egyik bújósabb, bár nem mondanám rá, hogy bújós, de a másikakhoz képest az. Édesapámnak viszont volt egy kan német juhásza, akit le kellett volna műteni apám hátsójáról:) Szó szerint úgy kellett elküldenie maga mellől. Szerintem felesleges általánosítani.
2012. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 8. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!