Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A huskynak miert olyan jo a...

A huskynak miert olyan jo a hirneve? Tok gonosz feje van!

Figyelt kérdés

En vagyok az egyetlen aki szerint felelmetes gonosz feje van? Meg nem lattam szet tepni senkitegy husky altal, de szeritem felelmetes a tekintete! Ha lenne dobermann rottweiler komondor meg husky egy sikatorban ejszaka inkabb a tobbi fele indulnek el mintta huskyhoz...

Miertvan olyab felelmetes gonosz tekintete? Szanhuzo kutya... Netan hogy a jegesmedveket megijessze?



2012. aug. 6. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem te azért tartod a huskykat félelmetesnek mert még nem találkoztál velük :) nekem is huskym van 3 éve remek társat biztosíthatok mellette :) [link] ő az én kutyám:) a fehér vastag szemöldöküktől van/lett félelmetes fejük szerintem :)
2012. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem is van huskym 3 is és szerintem egyáltalán nem félelmetesek,csak meg kell őket ismerni,de szerintem neked a kék szemek miatt váltak azzá.De hidd el csodálatos állatok :)
2012. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem félelmetesek, ha megismered őket, kenyérre lehet kenni mindet :D de tudom, hogy miről beszélsz, én a kék szemű emberektől is fosok :D:D
2012. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 huskym van. Szerintem egyáltalán nem félelmetesek, nagyon jófej, meg aranyos kutyák.:))

Vagy szerinted ő félelmetes?:D

[link]

Mondjuk a kiskutyámnak elég gonosz nézése van.:)

[link]

2012. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez a felemás szem rengeteg huskynál azért elég kemény, nem?:D
2012. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kék szem miatt találod félelmetesnek. 1. válaszoló kutyája nagyon tetszik, de olyan lett a kép mintha tényleg valami rosszban sántikálna:D
2012. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is huskym van (igaz valami szaporítótól vehette az előző tulaja, így nem kifejezetten típusos), de a gonosztól távol áll. Inkább jámbor, bamba, játékos. Ő az: [link]
2012. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a kék szem miatt tűnik valamelyik félelmetesnek.:D Barna szemű huskyk is léteznek, iszonyat bájosan tudnak nézni, sztem nem ijednél meg tőlük. Itt a kutyámról egy kép, ettől talán megnyugszol :D


[link]

2012. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
tegnap 22:59-es köszönöm :))) igen kicsit mérges volt rám mert megkergette a macskát és kicsit megkergettem a kutyát és utánna vissza is kaptam a kergetést :D
2012. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A felemás szemű huskyk télleg félelmetes kicsit nekem is. Itt az enyém, imádom a kis rosszaságot, és egyáltalán nem gonosz. Szerintem a szeménél lévő fekete folt miatt tűnnek mérgesnek. De ha ismered őket rájössz milyen jólelkűek.


Tudnál rá haragudni?:

[link]


[link]


Itt tiszta kormos lett:):

[link]


[link]


[link]

2012. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!