Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy csivava kiskutyá...

Aya26 kérdése:

Szeretnék egy csivava kiskutyát, tudnátok nekem segíteni, hogy honnan érdemes? Neten nem merek, mert nem tudom mennyire megbízható.

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
neten nézz nyugodtan csak max olyat ami a saját megyédben van és akkor személyesen válaszd ki amúgy kicsi az alomból melyiket szeretnéd-mi mentünk kutyáért messze is de akkor képet meg videót küldtek az alomról úgy választottunk :)
2012. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
látogass meg egy-két kennel klubbot és nézd meg h milyenek a kiskutyák,mennyibe kerülnek ill. hogy a tenyésztőnek meg vannak-e a hivatalos papírjai.nyugodtan nézelődj neten,csak arra figyelj oda hogy személyesen kössetek üzletet és csak akkor ha mindent rendben találsz
2012. aug. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jaj az első voltam még "csak annyit" hogy ha meszsebbről hozzátok akkor többször álljatok meg megitatni, pisiltetni.
2012. aug. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nem expresszes,apródos hírdetés már jó helyen jársz.

ez nagyon nagy segítség vásárlás előtt olvasd végig:


[link]

2012. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

elég sok kennel van magyarországon,nézegess köztük:


[link]

2012. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Mindenképp közelről szeretném elhozni, és úgy vagyok vele, hogy inkább kifizetek több pénzt, de minden rendben legyen vele, mert láttam neten nagyon olcsón, és nem értettem miért ennyi. Azt még megtudnátok mondani nekem, hogy egy csivavánál mennyi az az ár, ami ideális??
2012. aug. 7. 13:48
 7/9 A kérdező kommentje:
kvittagirl : ez nagyon jól fog jönni, köszönöm!:)
2012. aug. 7. 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézelődj nyugodtan expresszen is én találtam ott olyan embert, akit honlap alapján normálisnak tűnt, aztán expresszen megtaláltam és kiderült, hogy nem az. Így legalább megtudod, hogy őket nem kell felhívni, elutazni hozzájuk, időt fecsérelni rájuk. Elmész pár kiállításra ott találkozol személyesen tenyésztőkkel és az a legtisztább.
2012. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. vagyok a chihauha.lap.hu-n az elsőt akgy kennelt meg se nyisd. Múltkor is minden kutyához oda volt írva, hogy mennyibe kerülnek, mint egy üzletláncban a termékekre. Meg csak szaporítók.
2012. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!