Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyet válasszak mellé?

Milyet válasszak mellé?

Figyelt kérdés

3 hónapos labradorom van... Eukanuba puppy tápot kap enni.


És milyen konzervet, alutasakos eledelt adhatok mellé, ami nem rontja le a eukanuba tápot? Pl ami lerontja: perigree, chappy, darlining, reálos konzerv, tecsós konzerv.



MIT TUDTOK AJÁNLANI?


2012. aug. 7. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Perrigree vagy Darlininigning -> ez a jó választás, Tecsóst ne.
2012. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
?ár bocsi, de én nem vagyok olyat venni, mert az lerontja a eukanubát!!!!!
2012. aug. 7. 08:30
 3/8 A kérdező kommentje:
*már
2012. aug. 7. 08:30
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vegyél neki chappyt. Mert a reklámban feláll tőle a kutya füle.
2012. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
MOndom hogy amit leírtam azt nem szándékozom megvenni!!!!!
2012. aug. 7. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Konzervet ízesítésként adhatsz a kutyának, de én azt javaslom, hogy amíg eszi a tápot magában is, addig ne rontsd el konzervvel. Mármint a kutyát, nem a tápot :) A táp minőségébe nem szól bele a konzerv, de előfordulhat, hogy finnyázni kezd tőle a kutya, amit lehet kezelni, de inkább felnőtt korában koplaljon napokig emiatt, ne kölyökként.

Egyébként a konzerveknek 80%-a víz, ha csak ízesíted vele a kaját, akkor akár chappit is használhatsz, nem számít. A konzerv csak jó ízű taknyos víz, semmi más :)

2012. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ha konzervet veszek akkor általában bozitát szoktam vagy evangers-t, de néha britet is vagy ha külföldön vagyok akkkor meg taste of the wild-ot. Ezek kötül van jobb is mint az eukanuba főleg, hogy nem valami jó, mert tele van gabonával
2012. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Minek akarsz konzervet keverni a táphoz? Teljesen felesleges.
2012. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!