Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeszeditek a kutyasz. Rt?

Ti összeszeditek a kutyasz. Rt?

Figyelt kérdés
A legtöbb helyen nincs kirakva külön kuka a "cuccnak", ez esetben is felszeditek, és bedobjátok egy sima kukába?
2012. aug. 7. 10:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Városban igen. Itthon falun nem, mert azt a 2 buszmegállót leszámítva sehol nincs szemetes, nekem meg nem öröm fél óráig lóbálni a zacsiban, mire kukához érek. És már rájöttem, az emberek jobban örülnek, ha nature van ott az ürülék, mintha zacskóstól lenne. :)
2012. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen, még ha sokáig kell is a zacskós kakit cipelni. De kint a természetben nem, csak ha az útra kakil, akkor egy nagy levéllel bedobom a bozótba (ahogy ma reggel is). De már ritka, hogy a településen jön rájuk, megszoktattam velük, hogy ha kiérünk az elhagyott részre, és az intésemre előrerohannak, akkor intézzék el (nagy dicséret és jutalomfalat járt érte). Úgyis azonnal a bozótosba, kaszálóba futnak, ahol senki se jár. A rókák után sem szedi senki, ott nem szemét.
2012. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Egyértelműen felszedem, miért hagynám ott?

Nem az a lényeg, hogy külön kukában gyűjtsünk minél többet, hanem az, hogy ne hagyjuk az utcán.

2012. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Városban igen, a határban nem, mivel ott alig járnak, és pár nap alatt lebomlik a földes területen.
2012. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen. Erdőben viszont nem.
2012. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Városban mindig, ha nagyon nincs kuka, én még csatornába is bedobom... Mezőn-erdőben, ha a járt útra kakil, akkor ott is szedem (igaz bezacskózom és elhajítom), ha bent a susnyásban végzi, akkor ott nem szedem fel.
2012. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Alexandra, ha járt útra kakil akkor inkább a zacsival fogd még és dob odább, a zacsit meg tedd el és majd kidobod valahol, de bezacskózva eldobni...Évek kellenek a zacskó lebomlásához.

2012. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
városban én is mindig felszedem,de ha erdős helyen sétálunk ott nem..
2012. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Zacskóstól eldobod? Hát gratulálni tudok... Akkor inkább hagyd ott, pár nap alatt lebomlik a sz*r
2012. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!