Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb tápcsalád?

Melyik a legjobb tápcsalád?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ezt így nem lehet megmondani, mert mindenkinek más táp jön be. Ki kell próbálgatni a prémium és superprémium tápokat és amelyik beválik.

Sokan istenítik a Britet de nekem pont nem vált be !

Próbáld ki a happy dogot, brit, josera, acc bárányos vagy energy, susa, és még sorolhatnám tápokat. Amitől a legjobb a széklete annál maradjál! Ezek közép árkategóriás elég jó tápok!

2012. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 noesamuel ***** válasza:

minden valamit magára adó tenyésztő, mikor elviszed tőle a kutyát, megkér, hogy bármivel etethetted(száraz kenyérhéjjal is), csak pedigree pállal ne!!!

olyan összetevőket tartalmaz, hogy ihaj!!!

a maradék kérdésben iráymutató lehet az első kommentelő írása.

próba, próba, próba, a legjobb mennyiség/minőség arányú székletet prdukáló táp lesz a legjobb.

2012. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Az egyes kutyákra értelmezve van legjobb, de úgy általánosságban nehéz megmondani.
2012. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt tényleg nem lehet megmondani mindenki kutyájának más jön be!

nálunk az egyik kutya érzékeny gyomrú és elég sok tápot próbáltunk, az agyon dicsérteket (eukanuba,hills,royal canin) pedig nem akartam venni mert drágák és utána olvastam az összetevőjük nem is olyan jók!!!


Acana bárányosat próbáltam és az bevált,kimérve lehetett kapni így olcsóbb, ahogy erre a tápra váltottam már másnap érezhető volt a változás!!! aztán a Brit care-t is kipróbáltam az is jó volt, de mivel rendelni lehetett csak és nálunk nincs itthon egész nap vki hogy mikor hozzák a tápot..így azt elhagytuk és maradtunk az Acanánál..


a másik kutyánknak a Pro Plan lazacos vált be ,azt is kimérve vesszük :) a legtöbb táptól ment a hasa vagy nagyon sok széklete volt,de volt hogy kihányta az adott tápot.. a Pro Plannál kevés széklet,normál állagú ,szép fényes szőr! :)


egyik ismimnek a kutyája pedig Dog chow-t eszik,minden mást kihány vagy fos.ik a kutya szép és egészséges, mivel tudja hogy nem a legjobb táp, a Dog chow csak középkategóriás így vitamint vesz neki + ba ,meg kap zöldséget,gyümölcsöt is :)


szóval keres egy olyan tápot ami a te pénztárcádnak is megfelel és a kutya is szép tőle, illetve jó a széklete!!

2012. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Taste of the wild
2012. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi a kutyáinkat Eukanuba-val etetjük. régen konzerv tápot kaptak de vakaróztak tőle ettől pedig semmi bajuk fényes a szőrük és puha :)
2012. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pro-plan lazacos,a két spánielünk imádja!
2012. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!