Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vasárnap vettünk egy Staffords...

Vasárnap vettünk egy Staffordshire kiskutyát. Láttuk a szüleit, de olyan 6hetes körül lehet, és picit hosszabb a szőre. Az nem baj, kihullik? Lehet kölyökszőr?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Én inkább már nem írok semmit, minek. De ne csodálkozz, ha a "staffid" jobban hasonlít majd egy kecskére...
2012. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Törzskönyv? Ha az nincs, akkor semmin ne lepődj majd meg.
2012. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Mit jelent, hogy " 6 hetes körül lehet"?

Csak tudni a pontos születési dátumát?

2012. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Rakj fel képet de már innen megmondom h nem fajtatiszta...és nem azért mert nincs törzskönyve hanem mert nincs hosszabb kölyökszőrük...
2012. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a láttuk a születi dumát annyira nem értem. Odateszek két kutyát (persze egy szukát meg egy kant, de gyanús h egyeseknél még erre se kéne figyelni), melléjük egy kölyköt és azt mondom h ez az övék, na és persze ezt minden hülye be is kajálja.
2012. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Egy staffinak soha nem hosszabb a szőre, egy picit sem!
2012. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy nem tudjátok a pontos születési dátumát?? Még oltási könyve sincs???
2012. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
sosem szabad olyan helyről kutyát venni, ahol az szerepel a hirdetésben, hogy a szülők megtekinthetők. a 90 %-uk tegyük össze amink van alapon hoz le almot. és nincs kölyökszőr, és nem hullik ki.
2012. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
már nemazért, de az hogy a szülő megtekinthető az jó dolog. Persze ha a kölyök mellé jár a tk stb... Annó a snacit is úgy hirdették amit vettem. Szülők a helyszínen megtekinthetők. Szép, hatalmas kennelek, benne sok snaci, törpék is, mind törzskönyves, voltak szép eredményeik némelyik kiállítási, némelyik őrzővédőben... A gond nem a szülő megtekinthető... De jah a staff nak nem kéne hosszabb szőrűnek lenni. Az valami keverék, de mindegy, ne keseregj. Szeresd azt a kiskutyát, nem tehet semmiről!!! Légy boldog vele!
2012. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm kisértem el kiskutyát vásárolni.Persze ott is mindkét szülő megtekinthető hirdetés volt. Mivel én nem a kicsikkel voltam elfoglalva,nem ájuldoztam,hogy de édesek,jobban megnéztem a "szülőket"is! Mind 2 szuka volt!! Természetesen lebeszéltem az ismerősöm a vásárlásról! Rájött,hogy a törzskönyv,nem csak egy papír,és többet áldozott a kiskutya árára,de vett egy tényleg csodaszép apróságot!! Mindenki a saját kárán tanul elvet el kéne felejteni,és hallgatni a tapasztaltabbra!
2012. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!