Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted drága 20. 000ft ért...

Szerinted drága 20. 000ft ért ivartalanítani egy 35kg kan kutyát?

Figyelt kérdés

Ki mennyiért ivartalanította a kutyáját?

Debreceni vagyok! Esetleg egy olcsó helyet mondanátok?


2012. aug. 7. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kan kutyám 26 kg körül volt, amikor ivartalaníttattam, mindennel együtt 16eFt volt, szerintem a 20eFt egy 35 kg-os kan kutya esetében teljesen reális.
2012. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom, hogy reális mert vannak drágább helyek is! csak azért érdeklődöm :) mert ebbe az árba a műtét előtti vizsgálattó kezdve a fájdalomcsillapitóig minden benne van! kivéve a gallér!
2012. aug. 7. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bízol a dokiban, szerintem ne gondolkodj, csináltasd meg nála! :)

Nekünk is drágább lett volna egyébként pár ezer Ft-tal, csak a kutyaovis oktatónk barátja állatorvos, így kaptunk nála kedvezményt. Gallér 1-2eFt, szóval az már nem oszt, nem szoroz szerintem :)

2012. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen reális.
2012. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos most nagyon oszt ezer ft is:S most kellet tápot venni neki, zöldkagylót, oltás, bolhacsepp ez így 1 héten belül:D és már annyi pénzem nincs h sétáljak:D de még ezt meg kell csináltatni:D de legalább rendbe lesz a kutya teljesen:D
2012. aug. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!